+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

CCC

Spoločnosť CCC Slovakia patrí k najrýchlejšie rastúcej sieti predajní obuvi, ktorá má v súčasnej dobe na Slovensku už vyše 50 predajní.

Spoločnosť CCC Slovakia patrí k najrýchlejšie rastúcej sieti predajní obuvi, ktorá má v súčasnej dobe na Slovensku už vyše 50 predajní. 

Výrobky CCC sú určené pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitnú a módnu obuv za priaznivú cenu. Aktuálna kolekcia je vždy odrazom najzaujímavejších celosvetových trendov. Široká pozornosť je venovaná kvalitnej koženej obuvi vlastnej značky LASOCKI. Ženy, muži aj deti si v ponuke CCC nájdu modely podľa vlastného vkusu a potrieb či už na formálne príležitosti, alebo voľný čas. Sortiment tovaru CCC dopĺňa veľký výber kabeliek, bižutérie, módnych doplnkov a súčasťou stálej ponuky sú tiež ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv.

Viac informácií nájdete na www.ccc.eu

Telefón 032 77 15 300
E-mail 1578.trencin.laugaricio@ccc.eu
Web www.ccc.eu/sk/
Facebook Prejsť na stránku
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

ZIMA A VÝPREDAJ V CCC VRCHOLIA! - ZIMA A VÝPREDAJ V CCC VRCHOLIA!Čo potrebujete v týchto ľadových dňoch?Teplé funkčné topánky, čiapku, šál, rukavice,..A kde to všetko nájdete?V predajni CCC

ZIMA A VÝPREDAJ V CCC VRCHOLIA!

Akcia platí od: 16.1.2019 do 31.1.2019

V CCC PÁRTY NIKDY NEKONČÍ! - V CCC PÁRTY NIKDY NEKONČÍ!Strieborné kabelky, zlaté lodičky, metalické doplnky.. ZAŽIARTE!Viac v predajni alebo na www.ccc.eu ♥

V CCC PÁRTY NIKDY NEKONČÍ!

Akcia platí od: 18.1.2019 do 31.1.2019

Obuv

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť