+421 32 658 53 94

JEDINEČNÁ VÝSTAVA ART FOR BATH

Projekt Art for Bath spája umenie, vzdelanie a ručnú výrobu. Spoločnosť CA-PLAST, ako jediný slovenský výrobca sprchovacích vaničiek a vaní, poskytla svoje výrobné priestory na jeden celý deň umelcom – maliarom zo Slovenska, aby im umožnili použiť formy, z ktorých bežne vyrábajú vaničky a vytvorili tak jedinečné umelecké diela. 

Počas jedného dňa maliari tvorili a ručne maľovali diela špeciálnymi sanitárnymi farbami priamo do foriem, tím zamestnancov firmy vlial špeciálny materiál, a tak vznikli unikátne majstrovské diela - sprchovacie vaničky s rôznymi motívmi, v podobe vesmíru, nevädze, sloníka či okná od speváka Pavla Hammela. 

Do projektu sa rovnako zapojili aj stredné umelecké školy, ktorých žiaci vytvorili návrhy nových dizajnových vaní či sprchovacích vaničiek, ktoré možno raz budú zdobiť aj Vaše kúpeľne.

Spoločnosť CA-PLAST sa rozhodla všetky tieto vaničky umiestniť do verejnej dražby, kde celý výťažok z nej bude venovaný niektorej zo zúčastnených umeleckých škôl, čím celý tento projekt nabral charitatívny rozmer a zameral sa na dobrú vec.  

Aj Vy, v obchodnom centre Laugaricio, sa môžete prísť od 20.júla do 7.augusta 2017 pokochať týmito jedinečnými dielami. Ak Vás niektoré z diel upúta, neváhajte sa zapojiť do dražby oň a už čoskoro môže zdobiť Vašu kúpeľňu či stenu.

JEDINEČNÁ VÝSTAVA ART FOR BATH
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť