+421 32 658 53 94

Kariéra

  • Kariéra

MANAŽÉR/KA PREDAJNE  HOUSE

Informácie o  pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa svet módy? Chceš pracovať v silnej spoločnosti s medzinárodným zázemím, ale zároveň preferuješ individuálny prístup? Si pripravený/á sa podieľať na budovaní skvelého tímu, ktorý ťahá za jeden koniec?

Tak čítaj ďalej, lebo do nášho tímu v Trenčíne hľadáme flexibilného a motivovaného kolegu, ktorému s dôverou zveríme tieto aktivity:

• zodpovednosť za správny chod prevádzky a jej predajné výsledky,

• zodpovednosť za vizuál prevádzky podľa štandardov a potrieb značky,

• rozdeľovanie a zadávanie úloh zamestnancom a zodpovednosť za dodržiavanie ich pracovných povinností,

• školenie nových zamestnancov,

• vedenie personálnej agendy a príprava podkladov ku mzdám,

• plánovanie pracovných zmien zamestnancov,

• aktívna komunikácia a spolupráca s regionálnym manažérom,

• vytváranie príjemnej atmosféry na pracovisku ,

• práca s tovarom a obsluha zákazníkov.

Zamestnanecké výhody,  benefity

• prepracovaný systém zaškolenia,

• stabilná práca v rámci medzinárodnej spoločnosti,

• nadpriemerné mzdové ohodnotenie,

• priateľská a otvorená atmosféra,

• zamestnanecké zľavy na predávaný tovar,

• účasť na školeniach,

• rozšírenie vedomostí v oblasti obchodu a personalistiky.

Informácie o  výberovom konaní

Skúsenosti na pozícii manažéra prevádzky sú podmienkou. Za Vaše životopisy ďakujeme, akceptovať však budeme len životopisy s priloženým sprievodným listom, kde nám pár vetami napíšete, prečo Vás táto ponuka zaujala. Kontaktovať budeme len tých, ktorí najviac spĺňajú požiadavky na túto pozíciu.

Stručná  charakteristika spoločnosti

LPP Slovakia, s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá prevádzkuje sieť obchodov značky RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO a SiNSAY, zaoberajúca sa predajom módneho oblečenia pre mladých, ambicióznych a nezávislých ľudí, ktorí sa radi moderne obliekajú.

Kontaktná osoba: Mgr. Daniel Zajac

E-mail: daniel.zajac@lppsa.com

Predajňa GUESS hľadá asistentku predajaPonúkaný plat: HM 620 EUR + odmeny

Benefity: stravné lístky, zamestnanecké zľavy
Druh pracovného pomeru: TPP, brigáda
Dátum nástupu: ASAP
Požiadavky na uchádzača:

minimálne stredoškolské vzdelanie
anglický jazyk - komunikatívne
práca s PC - word, excel, internet
prax minimálne 2 roky v predajni s textilom a skúsenosti s prácou s pokladňou sú podmienkou
estetické cítenie a vzťah k móde
komunikatívnosť, asertivita, príjemné vystupovanie, zodpovednosť

Kontakt: CV s fotografiou zasielať na: ellizastore@gmail.com
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Pozícia - Asistent predaja pre spoločnosť CCC Shoes & bags

Úväzok a mzda

35h .- 656,25 €

20 h.-375 €

Náplň práce

profesionálna obsluha zákazníka v súlade so štandardmi spoločnosti,
 práca s tovarom, ktorý je každý deň dodávaný a aranžovaný na predajni,
 zvyšovanie predaja prostredníctvom starostlivosti o zákazníkov,
 znalosť štandardov pre vystavovanie tovaru a schopnosť tieto štandardy použiť,
 starostlivosť o image sietí CCC, budovanie pozitívnej atmosféry a tímovosť.

Zamestnanecké výhody, benefity

dobré platové ohodnotenie, po ukončení skúšobnej doby percentuálne odmeny za splnenie plánu,
 možnosť profesionálneho rastu v dynamicky sa rozvíjajúcej firme,
 prácu v príjemnom kolektíve,
 zamestnanecké zľavy na firemné produkty,
 stabilné prostredie úspešnej firmy,
 tímovú a zodpovednú prácu

Osobnostné predpoklady a zručnosti

skúsenosť s predajom a obsluhou zákazníkov,
 zodpovednosť a svedomitosť,
 dobré komunikačné schopnosti,
 optimistický prístup k životu,
 flexibilnosť,
 záujem o aktuálne módne trendy

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť CCC ponúka rôzne štýly obuvi podľa najnovších módnych trendov určenej všetkým, ktorí hľadajú niečo výnimočné, kvalitné a cenovo dostupné.

Súčasťou sortimentu CCC sú taktiež módne doplnky a široký výber kabeliek a tašiek, ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CCC Slovakia, s.r.o.
 Kopčianska 10
 851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriama Turčaniková

miriam.turcanikova@ccc.eu

ADIDAS HĽADÁ NOVÚ POSILU

Prijmeme predavača/ čku na TPP s nástupom od 1.11.2018 a od 1.12.2018

Viac informacií na tel: 00420 739 321 059 nebo mail : ivana.svubova@hzh.cz

NEW YORKER hľadá asistenta/ku predaja na plný úväzok

Predajňa New Yorker hľadá pre filiálku v OC Laugaricio asistenta/ku predaja (ž/m) na plný úväzok. Možno si to práve TY!

Ak Ťa baví práca so zákazníkmi, móda je Tvojou záľubou a máš chuť na nové výzvy, neváhaj a využi svoju šancu a uchádzaj sa o zamestnanie! Svoj životopis nám zašli na: Kariera@NewYorker.de.

Platové podmienky: základná zložka mzdy 600€ brutto + osobné ohodnotenie až 100€ za mesiac.

Tešíme sa na Teba!

Predajňa HOUSE hľadá asistentku predaja

Je móda Tvoj život? Baví Ťa práca s ľuďmi? Tak sa pridaj k nám! Do našej predajne v House hľadáme šikovného a zodpovedného človeka na pozíciu asistent predaja. Čaká na Teba práca s tovarom (o najnovších modeloch budeš vedieť medzi prvými), zodpovednosť za čistotu prevádzky (spáliš nejaké kalórie) a samozrejme kopa výhod (ako zamestnanec nakupuješ lacnejšie). Ak sme presne to, čo hľadáš, pošli svoje CV na e-mailovú adresu : sk_ho_6112021@shops.lppsa.com.

Brigádnik/čka v RESERVED

Máte radi módu a chcete pracovať v tejto oblasti? Pridajte sa do nášho tímu! Do našej predajne RESERVED hľadáme šikovných brigádnikov.

PRACOVNÁ NÁPLŇ:
■ Práca s tovarom (vybaľovanie, štítkovanie, alarmovanie)
■ Zodpovednosť za čistotu prevádzky

PRACOVNÝ ČAS:
■ Ranné a doobedňajšie hodiny a víkendy
■ Možnosť dohody

POŽIADAVKY:
■ Zodpovednosť
■ Flexibilita
■ Skúsenosť s prácou v obchode výhodou

PONÚKAME:
■ 3,20 € / hodina
■ Stabilnú brigádu v medzinárodnej spoločnosti
■Zamestnanecké zľavy na nákup v našich predajniach a benefity

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na email: sk_re_1217@shops.lppsa.com alebo sa informujte
priamo na predajni (kontaktná osoba Michaela Dohnanová, 0908 757 530).

Pripoj sa do tímu H&M

Práca v obchode môže byť niekedy príliš seriózna a nudná. Niekde je možno aj monotónna či nadmieru uniformná. Pripojte sa k tímu H&M a my vás presvedčíme, že nič z toho nie je pravda a prácu v obchode si dokážete užiť plnými dúškami, dokonca aj s množstvom benefitov!

Sloboda, otvorenosť a správna atmosféra sú pre nás alfou a omegou. O našich zamestnancov sa stále staráme a chceme, aby sa u nás cítili dobre. Ako náš zamestnanec nakupujete vo všetkých našich obchodoch lacnejšie a vždy dbáme o to, aby boli naši zamestnanci dostatočne ohodnotení a vyškolení. Chceme, aby vás práca u nás bavila
a robili ste ju s radosťou. Buďte sami sebou, pracujte v H&M! Prečítajte si viac a pripojte sa k nám na: http://career.hm.com/content/hmcareer/sk_sk.html

Predajňa Gaudi' hľadá do svojho tímu posily!

Hľadáme sympatického, komunikatívneho a zodpovedného PREDAVAČA/PREDAVAČKU na TPP. Anglický jazyk je vítaný. Životopis s fotografiou zasielajte na: retaildanielam@studiotrend.net.

Ďalej hľadáme sympatického, komunikatívneho a zodpovedného BRIGÁDNIKA/BRIGÁDNIČKU - podmienka študent. Životopisy s fotografiou zasielajte na: gauditrencin@gmail.com alebo odovzdajte priamo na predajni.

Viac informácií na predajni.

Tešíme sa na Vás!

Predajňa EXIsport príjme brigádnikov!

Si študent VŠ prípadne SŠ, si športovým nadšencom, máš prehľad v športoch a športovom segmente, si komunikatívny a zodpovedný?

Neváhaj nás kontaktovať alebo sa zastav priamo u nás na predajni so životopisom! Radi Ťa privítame v našom mladom, dynamickom a zábavnom kolektíve :)