+421 32 658 53 94

Kariéra

  • Kariéra

PRIDAJ SA K NÁM, HĽADÁME ASISTENTOV PREDAJA!

Baví Ťa práca so zákazníkmi, je Tvojou záľubou móda a máš chuť na nové výzvy? Tak využi svoju šancu a uchádzaj sa o zamestnanie online cez náš pracovný portál na www.newyorker.de/jobs alebo nám pošli Tvoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov mailom na: Kariera@NewYorker.de

 Tešíme sa na Teba!
PONUKA PRÁCE:

Asistent/ka predaja v HOUSE

Je móda tvoj život? Baví ťa práca s ľuďmi? Tak sa pridaj k nám! Do našej predajne v House hľadáme šikovného a zodpovedného človeka na pozíciu asistent predaja. Čaká na teba práca s tovarom (o najnovších modeloch budeš vedieť medzi prvými), zodpovednosť za čistotu prevádzky (spáliš nejaké kalórie) a samozrejme kopa výhod (ako zamestnanec nakupuješ lacnejšie). Ak sme presne to, čo hľadáš, pošli svoje CV na e-mailovú adresu sk_ho_6112021@shops.lppsa.com. Tešíme sa na teba!


Brigádnik/čka v RESERVED


Máte radi módu a chcete pracovať v tejto oblasti? Pridajte sa do nášho tímu! Do našej predajne RESERVED hľadáme šikovných brigádnikov.


PRACOVNÁ NÁPLŇ:
■ Práca s tovarom (vybaľovanie, štítkovanie, alarmovanie)
■ Zodpovednosť za čistotu prevádzky
PRACOVNÝ ČAS:
■ Ranné a doobedňajšie hodiny a víkendy
■ Možnosť dohody
POŽIADAVKY:
■ Zodpovednosť
■ Flexibilita
■ Skúsenosť s prácou v obchode výhodou
PONÚKAME:
■ 3,20 € / hodina
■ Stabilnú brigádu v medzinárodnej spoločnosti
■ Zamestnanecké zľavy na nákup v našich predajniach a benefity

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na email: sk_re_1217@shops.lppsa.com alebo sa informujte
priamo na predajni (kontaktná osoba Michaela Dohnanová, 0908 757 530).Práca v obchode môže byť niekedy príliš seriózna a nudná. Niekde je možno aj monotónna
či nadmieru uniformná. Pripojte sa k tímu H&M a my vás presvedčíme, že nič z toho nie je
pravda a prácu v obchode si dokážete užiť plnými dúškami, dokonca aj s množstvom
benefitov! Sloboda, otvorenosť a správna atmosféra sú pre nás alfou a omegou. O našich
zamestnancov sa stále staráme a chceme, aby sa u nás cítili dobre. Ako náš zamestnanec
nakupujete vo všetkých našich obchodoch lacnejšie a vždy dbáme o to, aby boli naši
zamestnanci dostatočne ohodnotení a vyškolení. Chceme, aby vás práca u nás bavila
a robili ste ju s radosťou. Buďte sami sebou, pracujte v H&M! Prečítajte si viac a pripojte sa
k nám na: http://career.hm.com/content/hmcareer/sk_sk.htmlPredajňa Pupa Milano hľadá do predajne novú kolegyňu/gu na polovičný úväzok. Životopisy môžete zasielať na e-mailovú adresu: liviapnakovicova@gmail.com, alebo ich prineste osobne do predajne. Nástup možný ihneď. Viac informácií na osobnom pohovore.


Predajňa Bijou Brigitte hľadá do svojho kolektívu sympatickú a komunikatívnu kolegyňu, na TPP. Tešíme sa na Vaše životopisy, ktoré nám môžete odovzdať priamo na pobočke.Predajňa Pupa Milano hľadá novú Shop Asistentku na TPP. CV prosím zasielajte na: marketingslovakia@pupa.it

Tešíme sa na nové tváre do nášho kolektívu!Predajňa Gaudi' hľadá do svojho tímu posily! Hľadáme sympatického, komunikatívneho a zodpovedného PREDAVAČA/PREDAVAČKU na TPP. Anglický jazyk vítaný. Životopis s fotografiou zasielajte na: retaildanielam@studiotrend.net.

Ďalej hľadáme sympatického, komunikatívneho a zodpovedného BRIGÁDNIKA/BRIGÁDNIČKU - podmienka študent. Životopisy s fotografiou zasielajte na: gauditrencin@gmail.com alebo odovzdajte priamo na predajni.

Viac informácií na predajni.

Tešíme sa na Vás!

Predajňa EXIsport príjme brigádnikov! Si študent VŠ prípadne SŠ, si športovým nadšencom, máš prehľad v športoch a športovom segmente, si komunikatívny a zodpovedný? Neváhaj nás kontaktovať alebo sa zastav priamo u nás na predajni so životopisom! Radi Ťa privítame v našom mladom, dynamickom a zábavnom kolektíve :)


NEW YORKER hľadá posily do svojho tímu.

PRIDAJ SA K NÁM!

Hľadáme asistentov predaja (ž/m) pre našu filiálku v Trenčíne OC - Laugarício.

Baví Ťa práca so zákazníkmi, je Tvojou záľubou móda a máš chuť na nové výzvy, tak využi svoju šancu a uchádzaj sa o zamestnanie online cez náš pracovný portál na www.newyorker.de/jobs alebo nám pošli Tvoj životopis spolu so súhlasom spracovania osobných údajov mailom na: Kariera@NewYorker.de.


 

Súbory na stiahnutie

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť