+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

KENVELO A LEE COOPER

KVL by Kenvelo je medzinárodná značka s najrýchlejším rozšírením všetkých športových značiek vo východnej Európe. Jej história sa začala v roku 1989 v Prahe.

KVL by Kenvelo boli na začiatku džínsy, ale ako značka rástla, zahŕňala viac športového oblečenia, ako sú tričká, košele a svetre, ale aj doplnky.

Stratégia značky je neustále sa meniť, a preto sa v obchodoch KVL by Kenvelo takmer každý deň objavuje nový tovar.


Lee Cooper

Od roku 1908 je Lee Cooper "ľudovou značkou" vo svete módy a najmä vo svete autentického denimu. Britská spoločnosť bola založená v East End of London od Morrisa Coopera a dokázala byť globálnym priekopníkom neformálneho oblečenia, perfektným pre každodenné aktivity a priekopníkom klasického, autentického denimu, ktorý sa identifikuje s Lee Cooperom už viac ako 100 rokov.

Kvôli tejto vášni pre denim a túžbe stať sa lojálnou kvalitou je Lee Cooper svetovým menom a má 40 predajných partnerov vo viac ako 100 krajinách. Spoločnosť Lee Cooper má taktiež viac ako 4000 obchodov, z ktorých viac ako 500 je značkových obchodov a ich úspech sa stáva čoraz väčším.

Kolekcia Lee Cooper je dokonale vhodná pre dnešok a vždy myslí na prvky, ktoré si vybudovali svoju identitu a ponúkajú oblečenie, ktoré dokonale všetko kombinuje.

Zachytením londýnskej rozmanitosti vo svojej kolekcii Lee Cooper oslavuje rozmanitosť a jedinečnosť. Kolekcia sa zameriava na tých, ktorí sa rozhodnú nosiť tovar tejto značky, aby vyjadrili svoju osobnosť, cítili sa dobre a odvážili sa byť iní ako ostatní ľudia okolo.


Telefón 0915 810 984
E-mail f1258k1@knvl.eu
Web www.kvldenim.sk; www.leecooper.sk
Facebook Prejsť na stránku
Poschodie 1. podlazie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

ZIMNÉ VÝPREDAJE V KENVELE! - Príďte si teraz výhodne nakúpiť do predajne KENVELO! Čakajú na vás až 70% zľavy.

ZIMNÉ VÝPREDAJE V KENVELE!

Akcia platí od: 11.1.2018 do 31.1.2018

Móda

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť