+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

KENVELO, LEE COOPER, TIMEOUT

KVL od spoločnosti KENVELO: 

STAROVEKÝ NÁMORNÍK – jar-leto 2018

Plachty, akvamarín, hlboké more, stopy v piesku, vôňa morského vánku a zvuk vĺn. Nejde o živú reportáž z dovolenky, len sme sa zasnili s očami otvorenými nad kolekciou KVL od spoločnosti KENVELO pre jar a leto 2018.

Upokojte svoju nedočkavosť a dychtenie po dovolenke s kúskami z novej kolekcie inšpirovanej morskými prvkami a nechajte sa objať vánkom.

DÁMSKA KOLEKCIA

Prvá časť kolekcie, ktorá je už v obchodoch, prináša so svojimi špecifickými kúskami prechod zo zimy do jari: ľahké saká, kardigány, tenké svetre, vesty a dnes už klasické džínsy.

Sezónne trendy sa ďalej držia námornej inšpirácie, pričom paleta farieb je dôležitým prvkom na vykreslenie letnej krajiny.

Kolekcia KVL od spoločnosti KENVELO je tvorená pohodlnými štýlmi, vďaka ktorým sa žena môže cítiť elegantne i pohodlne s príznačnými vibráciami dovolenky.

Obraz starovekého námorníka tvoria modro pruhované blúzky, aplikované záplaty, niekoľko odtieňov denimu, pruhované vesty v odvážnych, kontrastných farbách.

Košele sú kľúčovým kusom, ktoré boli získané na dovolenke na pobreží starobylého mesta. Prichádzajú v mnohých tvaroch a textúrach: vypasované s rukávmi vyhrnutými v ženskom štýle, so štvorcami alebo kárované, prípadne naopak v denime s kvetinovou výšivkou.

A pretože na mori je vietor stálym a spontánnym spoločníkom, sú veľmi dôležité doplnkové kúsky: ľahké saká a pruhované vesty, to všetko v mnohých
farbách, od neutrálnych odtieňov až po najintenzívnejšiu oranžovú.

Všetko spája denimová línia, niekoľko modrých tónov pripomínajúcich more vo všetkých jeho brehoch. Kolekcia KVL od spoločnosti KENVELO je určená pre
všetky siluety, objíme ženské telo a prispieva k jeho tvarovaniu.

PÁNSKA KOLEKCIA

Mimoriadne mužská téma, staroveký námorník ťaží z mora a jeho brehov prostredníctvom zmesi špecifických textúr a farieb.

S príchodom jari prináša kolekcia KVL od spoločnosti KENVELO mnoho dokonalých kúskov pre aktívny život, kedy funkčnosť žije v dokonalej symbióze s ležérnymi výraznými prvkami v elegantnom mužskom štýle.

Ležérne by bolo kľúčovým slovom, ktoré v sebe spája denimovú líniu, pohodlné blúzy novej kolekcie, ležérne mäkké nohavice z ľahkých tkanín a jednofarebné košele s hladkou štruktúrou.

Čo vás v tejto sezóne príjemne prekvapí, je kvalita materiálov, ktorá sa stáva hlavným zameraním značky.

Lee Cooper

Lee Cooper je legendárna londýnska denimová značka, ktorá vznikla v roku 1908. Aktuálne prichádza s uvedením svojej kolekcie jar/leto2018 k životu tradičného londýnskeho ducha, pričom dokáže vo všetkých rozmeroch kolekcie zachytiť umeleckú a oslavovanú stranu východného Londýna.

Ako symbol tých, ktorí sa zamerali nielen na fyzickú, ale i na umeleckú činnosť, Lee Cooper navrhuje novú kolekciu, ktorá zachytáva podstatu autentického denimu, rovnako ako britské špecifické eklektické štýly.

Kolekcia Lee Cooper jar-leto 2018 podtrhuje rysy silných a vášnivých osôb, milujúcich svoj život a všetko, čo to predstavuje, tých, ktorí si s priateľmi užívajú deň, akoby to bola tá najobvyklejšia vec, ktorú by mohli urobiť. Kolekcia Lee Cooper je inšpirovaná tými, ktorí vo svete, v ktorom žijú, zanechávajú významnú stopu.

Ľudia, ktorí prijímajú uvoľnený štýl obliekania, ľahké siluety, farebné a hravé potlače, všetko zabalené v typickom londýnskom vintage štýle.

DÁMSKA KOLEKCIA

Inšpiráciou tejto kolekcie je východiskový bod tradičných britských karnevalov, ktoré sa cez leto v Anglicku konajú. Ženský štýl obliekania počas udalosti je definovaný živými farbami a oblečením, ktoré vyzdvihujú telesné krivky.

Kľúčovými časťami sezóny je stávka návrhárov Lee Cooper: návrat denimovej kombinézy a denimových šiat do dámskeho šatníka.

Tiež sa vracajú veľmi jemné bavlnené denimové košele s krásne tvarovanou siluetou, všetko na pridanie ženskosti.

Elegantný tón je daný kombináciou džínsov Lee Cooper, perfektne strihaných v rôznych tvaroch pre rôzne ženské siluety, a hojnými odtieňmi originálneho denimu, čo umožňuje kombinovať topy s viacerými kusmi – základné tričká, košele slimfit či široké saká alebo svetre.

 

Zdrojom inšpirácie je tiež čaro prázdninových pútačov a vďaka vyvolaniu pocitu britského karnevalu vyzerá oblečenie ako príbeh. Kockované košele, blúzky z ľahkých materiálov, ktoré môžete nosiť od rána do večera, všetko v odtieňoch práškových farieb alebo naopak v silných odtieňoch, a to všetko ako kovbojmi inšpirovaný denim.

 

Jemné kvetinové potlače, dokonca aj na vrecku džínsov, na hrudi košele, sú spomienkou na anglický jemný porcelán, ktorý možno nájsť na slávnych letných záhradných oslavách v Anglicku.

PÁNSKA KOLEKCIA

Vzhľad kolekcie ovplyvňujú mužské rôznorodé postavy prítomné na londýnskych karnevaloch a festivaloch, zatiaľ čo farebná paleta odkazuje na dôležité momenty vo viac ako storočnej histórii značky – biela, sýto červená a tmavo modrá v odtieňoch denimu.  

 

Najdôležitejším vzorom kolekcieje ľahké sako bez goliera, košeľa s dlhým rukávom, voľné tričko s nápisom LeeCooper a džínsy v stredne modrom tóne – to všetko predstavuje stelesnenie sezóny.

Fleecové vesty, ekologické kožené saká, nohavice chino, jednoduché svetre a košele v neutrálnom vyhotovení, robia z kolekcie Lee Cooper voľbu tých, ktorí chcú vyberať kúsky oblečenia v rovnakom duchu – ráno, po celý deň v kancelárii až do večera na párty s priateľmi. Základné kombinácie prvkov, ktoré môžu definovať a utvárať kompletný pánsky šatník.

TIMEOUT

Timeout je medzinárodná značka životného štýlu. Cieľom Timeout je vytvoriť cenovo dostupný životný štýl, ktorý stelesňuje jedinečnú cestu voľného ducha v Kalifornii pre lojálnu a rastúcu spotrebiteľskú základňu.

Značka TIMEOUT bola založená v Kalifornii v roku 1973 skupinou mladých dizajnérov, ktorí boli odhodlaní spustiť značku, ktorá by zachytila pozitívny životný štýl Kalifornie.

Od samého začiatku sme sa snažili o jednoduchý cieľ: vytvoriť priateľskú a cenovo dostupnú značku, ktorá stelesňuje jedinečný voľný duch a pozitívny spôsob života v Kalifornii a pripomína nám, aby sme žili čo najdlhšie.

Sezónne kolekcie Timeout ponúkajú širokú škálu mužského a ženského oblečenia a doplnkov .

Timeout chápe, že trhy nie sú rovnaké, ale integrálnou súčasťou DNA Timeout je poskytovať vysokokvalitné produkty za dostupné ceny pre všetkých.

Vyrábame oblečenie pre ľudí, ktorí vyžadujú krátkodobé bežné nosenie a očakávajú najvyššiu kvalitu a prispôsobenie, ktoré ich najlepšie dopĺňa.

 

 

 

Telefón 0915 810 984
E-mail f1258k1@knvl.eu
Web www.kvldenim.sk; www.leecooper.sk
Facebook Prejsť na stránku
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

Výpredaj až do -60 % v Lee Cooper. - Výpredaj až do -60 % v Lee Cooper.

Výpredaj až do -60 %  v Lee Cooper.

Akcia platí od: 7.1.2019 do 31.1.2019

Kenvelo v januári zľavuje. Nakúpte až o 60% výhodnejšie. - Kenvelo v januári zľavuje. Nakúpte až o 60% výhodnejšie.

Kenvelo v januári zľavuje. Nakúpte až o 60% výhodnejšie.

Akcia platí od: 7.1.2019 do 31.1.2019

Móda

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť