+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

KENVELO, LEE COOPER, TIMEOUT


LEE COOPER

Jarná kolekcia 2019

 

Lee Cooper, slávna denim značka z Londýna - odroku 1908 - prináša pre túto sezónu vášeň, ktorú všetci zdieľajú - kvalitu apravosť najobľúbenejších džínsov.

Symbol tých, ktorí nielen zdieľajú vášeň preaktívny život, ale aj ľudí, ktorí chcú vyjadriť svoju umeleckú stránku, LeeCooper navrhuje pre novú sezónu svieži štýl, ktorý vyjadrí podstatuautentického denimu a skutočného britského ducha.

Pre prechodné obdobie navrhuje Lee Cooperodvážne farby ako neónová zelená, šumivá žltá alebo oranžová farba, ktoré sastanú skutočným módnym vyjadrením vo Vašom novom jarnom šatníku.

Nová kolekcia obsahuje voľné siluety,prístupné módne štýly, ktoré sa ľahko spájajú s konceptami multikulturalizmu aglobalizáciou štýlu.

 

 

D Á M S K A  K O L E K C I A

 

Inšpirácia pre novú kolekciu vychádza zglobálnej potreby vyjadriť naše jedinečné osobnosti prostredníctvom nášho štýlua oblečenia. So silným dôrazom na denim, prináša túto sezónu slávnu denim bundu– novointerpretovanú s čerstvou, mladou a rock'n'rollovou atmosférou.

 

Nová kolekcia Lee Cooper nás vyzýva, aby smeznovu objavili umelca v rámci inšpirovaných predmetov - sukne, voľné overaly,plyšové šaty - to všetko s veselými potlačami a odvážnymi farbami, ktoré sadajú zmiešať nespočetnými spôsobmi.

 

 

P Á N S K A  K O L E K C I A

V novej kolekcii nájdete vesty, eko-koženébundy, športové nohavice, obyčajné tričká a tričká     s potlačou, vzorované košele alebo košeles neutrálnym vzorom. Tovar z novej kolekcie zodpovedá všetkým štylistickým výzvam,s ktorými sa človek dokáže stretnúť počas dňa, ľahko prispôsobiteľnéakémukoľvek kontextu.

 

Vo farebnej palete značky dominujúcharakteristické farby – biela, sýta červená a intenzívna modrá. Ako novinka sapridáva mix odvážnych farieb – neónové vesty, tričká v odvážnych farbách aodvážnych potlačiach.

 

 

 

B R A N D   C A R R I E R S   

Lee Cooper pokračuje aj v tejto sezóne s BrandCarrier štýlom, čo je rad predmetov, ktoré obsahujú odznaky Lee Cooper. Pretúto sezónu, v kolekcii pre pánov a dámy, prináša Lee Cooper nové vzory, novépotlače a nové detaily, ktoré majú na sebe logo Lee Cooper.

 

Brand Carrier je kolekcia vyhlásená pre značkuLee Cooper, ktorá sa stala svetovým symbolom voľného ducha a tiež ikonou pretých, ktorí dodržiavajú filozofiu Lee Cooper.


KENVELO

Jarná kolekcia 2019

 

 Pripraviťsa,pozor, ŠTART!

Ránozazvoní budík a začína sa ďalší pretek. Medzi každodennými úlohami a vášňamipotrebujete tajné zložky, ktoré Vás dovedú k víťazstvu ďalšieho dňa. 

 

KVLvíta jar s novou kolekciou, kolekciou navrhnutou a zloženou v súlade s meniacimsa počasím a všetkými potrebami, ktoré vyžaduje aktívny život.

Pretoto prechodné obdobie, obdobie medzi ročnými obdobiami, KVL navrhuje klasickéoblečenie, okorenené neočakávaným zvratom. Aj keď si vyberiete džínsy alebo športovýpár nohavíc, pohodlie a uvoľnený štýl budú dominovať Vášmu novému šatníku.

 

 

D Á M S K A  K O L E K C IA

V dámskej kolekcii dominujú vyvážené línie, ktoré prinášajú harmóniušportovému a neformálnemu štýlu. 

Atleticky inšpirovaná móda je prekvapujúca kvôli unikátnym a neočakávanýmdetailom, ktoré premieňajú Váš každodenný rituál pri výbere oblečenia v zábavnúčinnosť.

 

 

Buď hovoríme o sakách, mikinách, sukniach, voľných šatách alebo košeliach,všetky odevy odpovedajú na všetky potreby, ktoré prináša aktívny život. Momentystrávené v očakávaní na teplú jar, budú čoraz viac veselé pomocou farebnýchpotlačí, ktoré nájdete na tričkách alebo iných módnych predmetoch.

 

 Nová kolekcia džínsov prináša paletu farieb, nové štýly, nové línie a novédetaily.

 

 

 

P Á N S K A  K O L E K C IA

Tak ako dámska kolekcia, tak aj KVL kolekcia adresovaná pánom je otvorenouvýzvou pre aktívny život, plný dobrodružstiev a prekvapivých momentov.

Paleta farieb si zachováva svoje klasické dominanty - modrá, biela, šedá,červená a čierna - ale prostredníctvom detailov prináša farebné inovácie, ktoréVás pozýva objaviť.

 

Kolekcia KVL prináša modely inšpirované mestom, ktoré dokonale vyvažujúšport a neformálny štýl. Pánsky štýl je zvýraznený príležitostnými bundami, čiuž teplými alebo ľahkými, ktoré môžu byť zmiešané so športovo-ležérnyminohavicami navrhnutými v novej kolekcii.

   

Vyjadrenie potlače, silné mužské farby, nové línie a strihy čakajú na to,aby boli objavené a nanovo interpretované vo Vašom každonennom oblečení.TIMEOUT

Timeout je medzinárodná značka životného štýlu. Cieľom Timeout je vytvoriť cenovo dostupný životný štýl, ktorý stelesňuje jedinečnú cestu voľného ducha v Kalifornii pre lojálnu a rastúcu spotrebiteľskú základňu.

Značka TIMEOUT bola založená v Kalifornii v roku 1973 skupinou mladých dizajnérov, ktorí boli odhodlaní spustiť značku, ktorá by zachytila pozitívny životný štýl Kalifornie.

Od samého začiatku sme sa snažili o jednoduchý cieľ: vytvoriť priateľskú a cenovo dostupnú značku, ktorá stelesňuje jedinečný voľný duch a pozitívny spôsob života v Kalifornii a pripomína nám, aby sme žili čo najdlhšie.

Sezónne kolekcie Timeout ponúkajú širokú škálu mužského a ženského oblečenia a doplnkov .

Timeout chápe, že trhy nie sú rovnaké, ale integrálnou súčasťou DNA Timeout je poskytovať vysokokvalitné produkty za dostupné ceny pre všetkých.

Vyrábame oblečenie pre ľudí, ktorí vyžadujú krátkodobé bežné nosenie a očakávajú najvyššiu kvalitu a prispôsobenie, ktoré ich najlepšie dopĺňa.

 

 

 

Telefón 0915 810 984
E-mail f1258k1@knvl.eu
Web www.kvldenim.sk; www.leecooper.sk
Facebook Prejsť na stránku
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

Pozývame vás na sezónne zľavy 40% do predajne Kenvelo! -

Pozývame vás na sezónne zľavy 40% do predajne Kenvelo!

Akcia platí od: 13.3.2019 do 24.3.2019

Móda

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť