+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

Manufaktura

MANUFAKTURA je unikátny 100% český koncept značkových predajní s vlastnou originálnou kozmetikou a doplnkami pre jedinečné domáce kúpele. Prečo vlastne domáce kúpele ..? Žijeme v uponáhľanej dobe plnej stresu, napätia a zhonu. Príjemný rituál domácich kúpeľov so zapálenou sviečkou, vonným kúpeľom, osviežujúcou sprchou, masážou, šálkou čaju alebo iným spôsobom rozmaznávania pomôže odpútať sa od denných problémov, dosiahnuť fyzickú a psychickú úľavu a na chvíľku si oddýchnuť. Originálne a vysoko kvalitné receptúry výrobkov využívajú priaznivé účinky tradičných českých prírodných ingrediencií - českého piva a chmeľových výťažkov, karlovarskej žriedlovej soli, vína a výťažkov z viniča, marhúľ, sliviek a iného ovocia a bylín typických pre našu krajinu. Atraktívne doplnky pre domáce kúpele - čaje, sviečky, masážne pomôcky, porcelán atď. sú vyrábané na zákazku v spolupráci s tradičnými, kvalitnými českými výrobcami, ktorých Manufaktura vždy uprednostňuje pre svoju spoluprácu. 

Web www.manufaktura.sk
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Laugaricio karta Práve prebiehajúce akcie

ZĽAVA 15% - Platí na kozmetiku Manufaktura.

Akcia Práve prebiehajúce akcie

Pivná rada v novom - Česká značka Manufaktura od 1. júla 2019 predstavuje svoju obľúbenú pivnú radu v novom. Produkty vychádzajúce z pôvodných, už osvedčených receptúr, sa teraz dočkali vylepšenia v podobe nových blahodarných ingrediencií. Obsahujú výťažok z jačmeňa, ovsený beta-glukán, mandľový olej a prírodný kofeín a pýšia sa aj šetrnejšou konzerváciou. Úplnou novinkou je extra jemný Šampón snov bez obsahu SLES. Výraznej premeny sa dočkal dizajn celej rady, ktorý je inšpirovaný históriou pivovarníctva v našej krajine. Hlavnou ingredienciou však aj naďalej zostáva poctivé a skutočné české pivo Ferdinand - ležiak svetlý Max 11%, ktoré kozmetiku obohacuje o veľké množstvo priaznivých látok. Pivná kozmetika dodáva poškodeným vlasom zdravý vzhľad, objem, lesk a podporuje aj ich rast.

Pivná rada v novom

Akcia platí od: 20.7.2019 do 31.8.2019

Hoď a vyhraj, alebo letné odmeny s Manufakturou - Letná výhra prebieha v termíne od 16. 8. 2019 do 31. 8. 2019 v SPA predajniach Manufaktura v ČR a SR. Podmienkou zapojenia do marketingovej akcie je uskutočnenie jednorazového nákupu vo výške nad 25 €. Potom získavate jedinečnú možnosť hodiť čarovnou kockou a tešiť sa na Vašu výhru. S Manufakturou vyhráva každý, takže naprázdno neodídete. Hor sa do toho! Aké číslo padne Vám?

Hoď a vyhraj, alebo letné odmeny s Manufakturou

Akcia platí od: 16.8.2019 do 31.8.2019

Zdravie a krása

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť