+421 32 658 53 94

MARCOVÉ ZĽAVY S LAUGARICIO KARTOU

Marec je prelomovým mesiacom v roku, ktorý nám prinesie jar, slniečko a dobrú náladu. Tú sa vám budeme snažiť urobiť aj my, s našimi novými marcovými zľavami s Laugaricio kartou!

Jar je obdobím mnohých rodinných slávností, kedy je ideálna príležitosť prevetrať a ukázať sa v novom obleku z predajne ADAM. Vybrané druhy tu kúpite so zľavou 10€.

Teplo a prvé jarné lúče nás priam hypnotizujú, aby sme šli von a tam už sme len kúsok od toho, aby sme si zašportovali. Nová športová obuv je skvelou inšpiráciou, prečo sa po zime opäť hýbať. V predajni A PRO SPORT získate 20% zľavu na nové modely športovej obuvi všetkých značiek z kolekcie Jar 2018.

Ani vy sa už neviete dočkať, kedy vymeníte čižmy a teplé topánky za svieže jarné kúsky? V predajni Baťa si nezľavnený sortiment kolekcie North Star kúpite so zľavou 15%.

Dámy, topánok a kabeliek nie je nikdy dosť, však? Využite skvelú ponuku v predajni CCC, nakúpte si tu v dňoch 24. a 25. marca a získajte zľavu 30% na druhý lacnejší pár obuvi alebo kabelku.

Jar láka von aj všetkých domácich kutilov a záhradkárov, ktorí sa už tešia, ako dajú po zime opäť do poriadku svoje okolie. V predajni IBO LAUGARICIO teraz kúpite nezľavnené náradie a stroje značky Villager so zľavou 20%.

Páni, určite poznáte vo svojom okolí výnimočnú ženu, ktorej by ste chceli vzdať na Medzinárodný deň žien hold. Potešte ju strieborným prsteňom SOFIA, ktorý teraz kúpite s 15% zľavou.

Máte už nevzhľadný obal na mobil alebo ste stratili slúchadlá na počúvanie obľúbenej hudby? Nič to, v predajni PCexpres teraz pri kúpe jednej položky mobilného príslušenstva získate druhú za polovicu! Zľava sa uplatní na lacnejšiu z dvojice zakúpeného mobilného príslušenstva.

Prajeme vám krásny začiatok jari!

https://issuu.com/oc_laugaricio/docs/brozura_laugokarta_3_2018_web

MARCOVÉ ZĽAVY S LAUGARICIO KARTOU
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť