+421 32 658 53 94

NOVEMBROVÉ ZĽAVY S LAUGARICIO KARTOU

Elegancia je to, čo Vás presne vystihuje? Vaše priania a predstavy o vkuse splní predajňa GANT, kde si teraz nakúpite všetok sortiment so zľavou 30%.

Aby Vám smartfón vydržal dlho krásny a bez škrabancov, investujte do kvalitného obalu. V predajni PCexpres kúpite obaly pre nový iPhone X s 10% zľavou.

Šperky a hodinky vždy dodajú slávnostnej príležitosti ten správny lesk. Predajňa Sofia Vám teraz k nákupu hodiniek pridá zľavu 10%.

Určite to poznáte – náhodou stretnete dobrého priateľa, s ktorým ste si mali vždy čo povedať. Preberte všetky novinky pri dobrej káve Vienna Melange a Sacherovej torte v COFFEESHOP COMPANY s 20% zľavou.

Chceli by ste zväčniť dôležitý moment tohto roka a podarovať ho blízkemu? Prevádzka Pardon Vám počas novembra ponúka špeciálnu akciu na foto na plátno vybraných rozmerov.

Milujete vianočné pečenie a vôňu vanilkových rožtekov? Urobte si Vianoce v predstihu a napečte si koláčiky v novej kuchyni z Oresi so 7% zľavou.

Čím viac nákupov, tým viac bločkov máte do našej klubovej súťaže! Nakupujte u nás alebo našich externých partnerov aj počas novembra, registrujte bločky a hrajte o kuchyňu snov od Möbelixu za 5.000€, nový iPhone 7, bicykel od Intersportu a mnoho ďalších skvelých cien!

Toto sú skvelé novembrové zľavy s Laugaricio kartou!


NOVEMBROVÉ ZĽAVY S LAUGARICIO KARTOU
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť