+421 32 658 53 94

PROGRAM NA AUGUST

Leto sa nám pomaličky prehupne do druhej polovice a my sa na vás v OC Laugaricio tešíme aj v auguste!

V našom vestibule si aj naďalej budete môcť prezrieť originálnu výstavu vaničiek s názvom Art for Bath. Spoločnosť CA-PLAST poskytla svoje vaničky slovenským maliarom, ktorí z nich vytvorili jedinečné umelecké diela. Zároveň sa môžete zapojiť do dražby a vaničku získať. Výťažok bude použitý na podporu jednej zo stredných umeleckých škôl, ktoré sa do projektu takisto zapojili.

Mysleli sme aj na našich najmenších, ktorí budú môcť stráviť sobotné popoludnia pri divadielkach. Deti sa môžu tešiť na predstavenia ako: Čert slúži, Klauniáda či vystúpenie kúzelníka Meliesa.

Posledná sobota v mesiaci patrí už tradične kreativite a fantázií v Tvorivých dielničkách pre deti. Príďte si s nimi vytvoriť originálne dielko, tentokrát s témou "Škola klope na dvere".

Počas celého leta sa môžete zapojiť do našej veľkej súťaže na Instagrame! Odfoťte sa s naším letným vydaním Laugaricio Magazínu na mieste, kde trávite leto, fotku zaveste na Instagram s heštegom #letosoclaugaricio a ste v hre o skvelé nákupné poukážky.

OC Laugaricio je váš spoločník na letné dni!
PROGRAM NA AUGUST
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť