+421 32 658 53 94

PROGRAM NA JANUÁR

Začnite nový rok s OC Laugaricio a príďte k nám na povianočné výpredaje, ktoré môžete spojiť s naším programom, pri ktorom sa zabaví celá rodina!

Od 13. januára si u nás budete môcť pozrieť jedinečnú výstavu svojho druhu, Mikrokozmos. Ide o zábavno-edukatívnu výstavu vedeckých rekonštrukcií mikroživočíchov v hyperrealistickom spracovaní. Príďte sa do 12. februára 2018 pozrieť ako vyzerajú roztoče, kliešte a iné drobné zvieratká v nadrozmernej veľkosti a využite jedinečnú šancu vidieť tých, ktorých bežným okom nezahliadnete.

Poďte s nami a kúzelníkom Meliesom čarovať v sobotu 13. januára o 16:00. O týždeň neskôr, 20. januára sa zasa tešíme na všetky deti na predstavení O kocúrovi v čižmách o 16:00.

Aj vás vždy fascinovala veda a technika? Príďte k nám v sobotu 27. januára od 14:00 na podujatie Popoludnie s technikou, kde si môžete pozrieť prezentáciu robotov, 3D tlačiarní a skúsite si tiež fyzikálne pokusy!

Máte doma kreatívne deti, ktoré baví stále niečo vyrábať, maľovať, či lepiť? Nechajte ich realizovať sa na našich tvorivých dielničkách v nedeľu 28. januára od 15:00 do 18:00, kde si s dievčatami z Kultúrneho centra Aktivity vyrobia niečo originálne!

Aj v novom roku opäť radi privítame vaše deti na angličtine pre najmenších, ktorá prebieha každý utorok a štvrtok od 17:00 v detskom kútiku na 1. poschodí. Deti sa nielen zabavia, ale aj hravou formou naučia po anglicky!

Chceli by ste sa po práci odreagovať a pri tom si vytvoriť peknú dekoráciu do bytu? Príďte každý utorok od 17:30 k nám do OC Laugaricio na tvorivé ateliéry pre dospelých. Spoločnosť vám budú robiť šikovné lektorky z Kultúrneho centra Aktivity, s ktorými si vyrobíte veľa pekných diel.

Prajeme vám krásny január!

PROGRAM NA JANUÁR
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť