+421 32 658 53 94

PROGRAM NA NOVEMBER

November so sebou prináša aj prvé symboly Vianoc, ktorými rozprávky určite sú. Všetky deti pozývame k nám do centra na sobotné divadielka vždy o 16:00. Vystúpenie kúzelníka Meliesa, Uštrikovaná rozprávka, Janko a Marienka a Soľ nad zlato, na to všetko sa u nás môžete tešiť.

V nedeľu 26. novembra zapálime na adventnom venci prvú sviečku, a to je znamenie, že je najvyšší čas začať s prípravami na Vianoce. Každú adventnú nedeľu si u nás v centre budete môcť v dielničkách s deťmi vyrobiť peknú dekoráciou, ktorou si skrášlite domov a vdýchnete ducha Vianoc. Čakáme vás vždy od 15:00 do 18:00 a tvorenie vám spestrí aj tanečné vystúpenie.

Chcete, aby sa vaše deti naučili pekný vianočný vinš po anglicky? Priveďte ich každý utorok a štvrtok o 17:00 na angličtinu do detského kútika na 1. poschodí. Tešia sa na ne lektorky z jazykovej školy Language & Partner.

V novembri už všetci pomaly premýšľame nad kúpou vhodného darčeka pod stromček a obraz je určite dobrou voľbou. Od 30. novembra do 2. decembra si u nás môžete pozrieť výstavu obrazov Obraz pre nádej a ten, ktorý vás zaujme si zakúpiť.

Jesenná príroda a sviatky sú vždy veľkou inšpiráciou pri tvorení. Neváhajte sa k nám pripojiť každý utorok od 17:30 na Tvorivých ateliéroch pre dospelých a vyrobiť si niečo pekné.

Vychutnajte si s nami november!

PROGRAM NA NOVEMBER
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť