+421 32 658 53 94

PROGRAM NA SEPTEMBER

Hneď 2. septembra si milovníci áut, a špeciálne značky Seat, mohli prísť pozrieť do centrálnej haly nové vozidlá a získať aktuálne novinky z prvej ruky, v rámci promo akcie Seat Roadshow.

Od 4.septembra ste si mohli pozrieť vo vestibule výstavku kresbičiek vašich detí, kde nám nakreslili svoje najkrajšie momenty leta.

Prvý septembrový týždeň k nám zavítal aj český Cirkus Aleš, ktorý vás zabával svojimi vystúpeniami.

Starostlivosť o zuby je nepochybne veľmi dôležitá. Ako sa správne starať o citlivé zuby ste sa dozvedeli 7. septembra na Roadshow SENSODYNE RAPID, kedy vám na našom parkovisku, v prívese SENSODYNE a chill out zóne, odborníci doslova “na vlastných zuboch” dokázali skvelé účinky zubnej pasty SENSODYNE. 

V septembri sme opäť pokračovali s našimi divadielkami, kedy ste mohli prísť na predstavenia Zlatovláska, veselú Klauniádu a na kúzelníka Meliesa.

V piatok 22.9.2017 sa u nás konala slávnostná vernisáž k 22.ročníku Výtvarného salóna ZPMP 2017 a súťažná prehliadka prác ľudí s mentálnym postihnutím. Tento tok na tému "V inom svete". Cieľom bolo oboznámiť verejnosť s výtvarným nadaním ľudí s mentálnym postihnutím a prezentovať ich talent a kreativitu, s akou vidia a stvárňujú svoj svet.

Jeseň ponúka širokú škálu nápadov a priestor na vlastnoručné výrobky. V tvorivých dielničkách pre deti sme si preto pripravili tému „VO FARBÁCH JESENE”, kde si deti vyrobili s animátormi myšku Hryzku, pardoňácku búdku pre vtáčiky a obrázok z lístia. 

Po prázdninách sme sa vrátili s našou Angličtinou pre najmenších v detskom kútiku na 1.poschodí, každý utorok a štvrtok o 17:00. Taktiež sme otvorili novú sezónu v Tvorivých ateliéroch pre dospelých, kde sa stretávame každý utorok o 17:30 vo vestibule. 

PROGRAM NA SEPTEMBER
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť