+421 32 658 53 94

PROGRAM NA SEPTEMBER

Ani sme sa nenazdali a máme tu opäť jeseň. Zavítajte k nám aj počas septembra, nielen na nákupy do školy, ale aj za zábavou a príjemne stráveným časom.

Hneď 2. septembra si milovníci áut, a špeciálne značky Seat, môžu prísť pozrieť do centrálnej haly nové vozidlá a získať aktuálne novinky z prvej ruky, v rámci promo akcie Seat Roadshow.

Od 4.septembra si budete môcť pozrieť vo vestibule výstavku kresbičiek vašich detí, kde nám nakreslili svoje najkrajšie momenty leta.

Prvý septembrový týždeň k nám zavíta aj český Cirkus Aleš, ktorý vás bude od 4. do 9. septembra zabávať svojimi vystúpeniami.

Starostlivosť o zuby je nepochybne veľmi dôležitá. Ako sa správne starať o citlivé zuby sa dozviete 7. septembra na Roadshow SENSODYNE RAPID, kedy vám na našom parkovisku, v prívese SENSODYNE a chill out zóne, odborníci doslova “na vlastných zuboch” dokážu skvelé účinky zubnej pasty SENSODYNE. Tešíme sa na vás od 14:00-19:00.

V septembri opäť pokračujeme s našimi divadielkami, kedy 9.septembra môžete prísť na predstavenie Zlatovláska, 16.9. na veselú Klauniádu a 23.9. na kúzelníka Meliesa. Vidíme sa vždy o 16:00 vo vestibule.

Prehliadky výtvarnej tvorby ľudí s mentálnym postihnutím priťahujú pozornosť už 22 rokov! Združenie na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím v SR v spolupráci so ZPMP v Trenčíne a OC Laugaricio vyhlasujú Výtvarný salón ZPMP 2017. Súťažná prehliadka sa uskutoční v OC Laugaricio od 22.9. - 6.10.2017. Cieľom je oboznámiť verejnosť s výtvarným nadaním ľudí s mentálnym postihnutím a prezentovať ich talent a kreativitu, s akou vidia a stvárňujú svoj svet. Aj preto je témou tohto ročníka „V inom svete“. Ocenenia za najlepšie práce budú udelené na vernisáži výstavy, dňa 22.9. 2017 o 13.00.

Jeseň ponúka širokú škálu nápadov a priestor na vlastnoručné výrobky. V tvorivých dielničkách pre deti sme si preto pripravili tému „VO FARBÁCH JESENE”, kde si deti vyrobia s animátormi myšku Hryzku, pardoňácku búdku pre vtáčiky a obrázok z lístia. Tešíme sa na všetky deti 30. septembra od 15:00-18:00.

Počas leta sme si dali prázdniny aj u nás, ale so septembrom a začiatkom školského roka sa vraciame s našou Angličtinou pre najmenších v detskom kútiku na 1.poschodí, každý utorok a štvrtok o 17:00. Taktiež začíname novú sezónu aj v Tvorivých ateliéroch pre dospelých, každý utorok o 17:30 vo vestibule. Spolu s dievčatami z Kultúrneho centra Aktivity si vyrobíte originálne jesenné diela.

Vitaj september!

PROGRAM NA SEPTEMBER
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť