+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

UGO FRESHBAR

V UGO Freshbaroch nájdete fresh drinky, desiate, raňajky aj malé ľahké jedlá z kvalitných 100 % prírodných surovín, plné chuti a zdravia a podľa moderných trendov.

Môžete si tu vyberať z množstva ovocných a zeleninových štiav a smoothies, ktoré vám personál pripraví na počkanie pred vašimi očami. Všetky obsahujú len a len ovocie, zeleninu, prípadne korenie. Žiadna voda, žiadny cukor, jednoducho 100 % chuť a farba prírody.

Pre fanúšikov moderných trendov a zdravého stravovania sú v ponuke aj špeciálne drinky so superpotravinami. Pokiaľ teda chcete doplniť energiu antioxidantmi z nepraženého kakaa alebo možno milujete chia semienka, potom si v UGO určite nájdete svojho favorita. A pokiaľ športujete, potom vám cenné bielkoviny dodajú proteínové drinky, ktoré okrem ovocia a zeleniny obsahujú ešte rastlinný proteín.

Každé dva mesiace navyše UGO spestruje menu o niekoľko sezónnych drinkov z ovocia a zeleniny, ktoré práve vtedy dozrieva, a teda aj chutí najlepšie z celého roku.

Pri nápojoch to v UGO Freshbaroch ale nekončí. Pokiaľ vás prepadne hlad, môžete si objednať nejakú zo sladkých či slaných ľahkých desiat. A v horúcom počasí sa bude hodiť točená zmrzlina vyrábaná na mieste zo 100 % ovocnej šťavy.

 Príďte si zdravo zamaškrtiť a môžete sa spoľahnúť, že po desiate alebo obede z UGO Freshbaru budete plní energie.Ľahké osvieženie a nasýtenie nikdy nebolo jednoduchšie!

Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Laugaricio karta Práve prebiehajúce akcie

ZĽAVA 10% - Platí na sezónne drinky.

Akcia Práve prebiehajúce akcie

Túto sezónu si v UGO drinkoch avokádo našlo ananás, čučoriedky sa dali dokopy s banánom a mango podporí maliny. - Zas a znovu začínate žiť zdravo a nedarí sa? Inšpirujte sa novým menu v UGO Freshbare a nájdite si parťáka!Túto sezónu si v UGO drinkoch avokádo našlo ananás, čučoriedky sa dali dokopy s banánom a mango podporí maliny. A tomu hovoríme spolupráca! Sezóna dvojíc v UGO trvá od 12. februára do 1. apríla.

Túto sezónu si v UGO drinkoch avokádo našlo ananás, čučoriedky sa dali dokopy s banánom a mango podporí maliny.

Akcia platí od: 12.2.2019 do 1.4.2019

Doprajte si jarné upratanie tela, mysle a duše so šťavnatým programom UGO Očista. - Doprajte si jarné upratanie tela, mysle a duše so šťavnatým programom UGO Očista. Tešiť sa môžete na nové chute, vylepšené receptúry a každodennú inšpiráciu pre duševnú pohodu. Prihlasovanie už je spustené a počet miesť je obmedzený! Viac na www.ugoocista.sk

Doprajte si jarné upratanie tela, mysle a duše so šťavnatým programom UGO Očista.

Akcia platí od: 5.3.2019 do 27.3.2019

Reštaurácie

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť