+421 32 658 53 94

VYHRAJTE KUCHYŇU SNOV S LAUGARICIO KARTOU!

V septembri 2017 sme spustili náš nový vernostný klub, kde sa bezplatnou registráciou môžete stať jeho členom aj vy a celkom zdarma získať šikovnú Laugaricio kartu plnú zliav a výhod. Okrem skvelých ponúk, ktoré vám prinášame pravidelne každý mesiac sa môžete až do konca januára 2018 zapojiť do našej súťaže o fantastické ceny! 

Vyhrať môžete kuchyňu snov od Möbelixu za neuveriteľných 5 000€, nový iPhone 7, bicykel značky Adriatica od Intersportu, polročnú permanentku do nášho Crunch fitness clubu, outfit podľa vlastného výberu v Lindexe, či balíček poukážok a vecných cien od nášho centra! Ako na to?

Ak ešte nemáte vašu Laugaricio kartu, zaregistrujte sa cez váš počítač, smartfón alebo tablet na www.laugariciokarta.sk alebo tak urobte priamo cez náš klubový automat v centre. Vyplňte kompletne váš profil a do pár dní si vašu novú Laugaricio kartu môžete vyzdvihnúť v info stánku Pardon v OC Laugaricio. Od tejto chvíle potom môžete naplno využívať všetky aktuálne zľavy v centre a u našich externých partnerov.

Prehľad všetkých ponúkaných zliav nájdete v tlačenej brožúre na pulte info stánku Pardon alebo na našej stránke www.laugariciokarta.sk v sekcii „Zľavy“. Stačí sa iba pripojiť na našu bezplatnú wi-fi v centre. Okrem toho, všetky prevádzky, kde využijete Laugaricio kartu sú označené veľkou červenou samolepkou „Laugaricio karta“ s popisom a výškou aktuálnej zľavy. Vybrali ste si zľavnený produkt alebo službu a chcete si uplatniť zľavu? Preukážte sa pred zaplatením Laugaricio kartou a zľava vám bude automaticky odpočítaná z ceny!

A teraz? Poďte sa zapojiť do súťaže a zaregistrovať váš bloček! Hrať môžete so všetkými bločkami z nášho centra a od aktuálne zapojených externých partnerov, kde ste nakúpili nad 1€. Zaregistrovať bločky môžete priamo cez klubový automat pri info stánku Pardon alebo v pohodlí vášho domova na našej stránke www.laugariciokarta.sk, kliknutím na „Nahrať bloček“. Zadajte správne do formulára názov predajne, kde ste si nakúpili, dátum, čiastku a údaje potvrďte. Takto postupne nahrajte všetky vaše bločky. V prípade, že ste sa v nejakom údaji pomýlili, bloček si ešte môžete opraviť alebo tiež úplne zmazať. Na záver si všetky bločky starostlivo odložte pre prípad výhry, kedy sa výherným, originál bločkom budete musieť preukázať.

Využite nové januárové zľavy s Laugaricio kartou alebo sa vyberte na naše povianočné výpredaje a zapojte sa ešte do 31. januára 2018 do našej súťaže! Kto nehrá, nevyhrá!VYHRAJTE KUCHYŇU SNOV S LAUGARICIO KARTOU!
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť