+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

Baťa

Spoločnosť Baťa prevádzkuje na Slovensku dve desiatky predajní a jej logo  nájdete, okrem Česka, Slovenska a ďalších krajín Európy, na každom kontinente.  Značka Baťa, ktorá vznikla už v roku 1894 v Zlíne, je známa na všetkých  kontinentoch a za viac než storočnú existenciu si vydobyla svoje pevné miesto.

Každý mesiac nájdete u Baťu novú kolekciu, ktorá predstavuje tie najnovšie trendy sezóny. Okrem trendov môžete vyberať z naozaj širokej škály klasických a nadčasových modelov a sortimentu športovej, voľnočasovej alebo spoločenskej  obuvi.

V predajniach na vás čaká viac než tisíc módnych kúskov obuvi a tiež množstvo štýlových kabeliek a doplnkov. Pokiaľ v najbližšej predajni Baťa  nenájdete hľadaný sortiment, pozrite sa na bata.sk.

Spoznajte nový rozmer nakupovania u Baťu!

Telefón 0902 900 419
Web www.bata.sk
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

Pre neposedníkov všetko - Viac času na hranie, menej na nakupovanieNakupovanie s malými neposedníkmi musí byť rýchle a efektívne. Preto sme pripravili kolekciu, kde nájdete všetko pekne pohromade na vonku aj na doma.Od pláštenky po papučkyKolekcia obsahuje základný kit: pláštenku, gumené čižmy a štýlovú taštičku, ktoré spolu skvele ladia. Ďalej kvalitné a praktické tenisky na suchý zips, a v neposlednom rade papučky či šľapky do školy, škôlky aj na doma.Bezpečne, zdravo a hravoVšetky topánočky z tejto kolekcie majú nekĺzavú podrážku, tenisky majú spevnenú špičku a pätu a sú ergonomicky tvarované. Samozrejmosťou sú nepremokavé materiály pri produktoch určených do dažďa. https://www.bata.sk/deti/ 

Pre neposedníkov všetko

Akcia platí od: 5.5.2022 do 25.5.2022

Obuv

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť