+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

BEPON

Slovenská módna značka BEPON Vám neustále prináša najnovšie trendy v pančuchovej móde. Aktuálne módne trendy, farby a vzory, zaujímavé a trefné modely pre každý typ postavy a vek, extravagantné i rafinovane nenápadné a zároveň zvodné, to je len pár charakteristík produktov spoločnosti BEPON. V novej kolekcii BEPON objavíte aj očarujúce pančuchové nohavice, ponožky, ako aj stále viac obľúbené podkolienky, v ktorých sa každá žena bude cítiť ako módna ikona.

S kolekciou šiat BEPON sa premeníte na ženu femme fatale. Elegantné šaty do kabelky, sexy minišaty s grafickým vzorom, ale aj pohodlné šaty z prírodných materiálov. Skombinujte s vhodnými pančuchami a budete neprehliadnuteľná.

Telefón 02 602 671 42
Web www.bepon.sk
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

Krása nemá mieru - Aj toto leto nájdete v BEPONe plavky, ktoré podčiarknu vašu prirodzenú krásu a nechajú vyniknúť vašu ženskosť. Heslo kampane #krasanemamieru dokazuje, že nepotrebujete mať symetrické proporcie, telo bez tetovania alebo patriť do akejkoľvek škatuľky, aby ste si užili dokonalé leto v plavkách. A to sme ešte nespomenuli to najlepšie. Vrchný aj spodný diel si môžete nakombinovať podľa seba, štýlovo aj veľkostne. Máte tak absolútnu slobodu vo výbere, vďaka ktorej sa budete cítiť v plavkách sama sebou.

Krása nemá mieru

Akcia platí od: 1.6.2021 do 1.7.2021

Móda

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť