+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

BLAŽEK

Moderné strihy, luxusné látky, nadštandardné služby – také hodnoty vyznáva česká značka Blažek, ktorá sa už vyše 25 rokov špecializuje na pánsku módu. Obleky, košele, topánky, tašky a ďalšie doplnky navrhuje z prvotriednych materiálov od popredných svetových výrobcov. Každú sezónu pripravuje nové kolekcia pre neformálne i slávnostné príležitosti. Blažek má v Česku a na Slovenskom viac ako 30 obchodov, kde prezentuje svoje kolekcie a poskytuje ďalšie nadštandardné služby, ako je šitie košieľ a oblekov na mieru, krajčírske úpravy a módne poradenstvo.

Tvárou novej kampane Blažek jar/leto 2020 je herec Roman Vojtek


Česká módna značka Blažek sa po dvoch rokoch lúči so sériou kampaní Travel Journal a znovu do popredia stavia známu osobnosť. Pre tento rok sa tvárou značky stal herec Roman Vojtek so svojou ženou Petrou Vojtkovou. Je to vôbec po prvý raz, čo sa v kampani Blažek objavuje vedľa muža aj žena. A nie je jediná. Novú kampaň jar/leto 2020 totiž nafotila módna fotografka Lucie Robinson, ktorá svojím špecifickým výtvarným prístupom posúva hranice módnej fotografie zase o kúsok ďalej. Šaty Petry Vojtkovej, ktoré dopĺňajú Romanove outfity, pochádzajú z ateliéru Tiqe Petry Balvínovej, známej českej návrhárky.

Celá kampaň sa fotila v lomoch na Berounsku, neďaleko Roman a Petra Vojtekovci žijú. „V tohtoročnej kampani chceme predstaviť vzťah dvoch ľudí, ktorí spolu trávia veľa času, ale zároveň aj veľa pracujú, cestujú každý po svojej vlastnej osi a potom sa večer stretávajú doma, pripravení zdieľať navzájom svoje zážitky,“ hovorí o novej kampani Ladislav Blažek, majiteľ značky.

Manželia Vojtekovci sa stali úplne prvným párom, ktorý sa ako hlavná tvár značky Blažek objavil. Obidvaja sa profesionálne pohybujú v hereckom a muzikálovom prostredí, rozohrať tak vlastný príbeh na pozadí najväčšej tuzemskej módnej značky bolo pre Vojtekovcov viac než prirodzené, možno o to viac, že Roman Vojtek má značku v obľube už dlhšiu dobu. „Blažeka takzvane nosím a dokonca som sa v ňom aj oženil,“ usmieva sa. „Páči sa mi, že je to česká značka s tradíciou a baví ma, že ju teraz sám môžem po boku Petry prezentovať,“ dopĺňa Vojtek.

https://www.blazek.sk/

Telefón 032 64 21 002
E-mail trencin@blazek.sk
Web www.blazek.sk
Facebook Prejsť na stránku
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť

Móda

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť