+421 32 658 53 94

  • Podujatia
    v centre
  • Casting do modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2022

Casting do modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2022

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcami agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu. V rámci castingu budú prebiehať losovania o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, dekoratívnej kozmetiky The ONE od Oriflame, vlasového stylingu Rowenta a predplatné časopisu EMMA. Schwarzkopf odborníci poradia, ako sa starať o vlasy a zástupcovia značky Rowenta predvedú ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť s maximálnou starostlivosťou pre zachovanie ich zdravia. O poradenstvo a zvýraznenie prirodzenej krásy sa na castingoch vo vybraných mestách postarajú profesionálne vizážistky značky Oriflame, od ktorých sa bude možné nechať nalíčiť alebo absolvovať test stavu pleti. 

Modelky a modelovia agentúry Elite Model Management Bratislava predvedú nové trendy v oblasti účesov a farieb značky Schwarzkopf. Všetci záujemci, i z radov doprovodu, či prihliadajúcich, ktorí si chcú nechať poradiť so starostlivosťou o vlasy, môžu absolvovať zdarma analýzu vlasov od značky Schwarzkopf.

Najneskôr do 14 dní po ukončení castingovej tour budú kontaktovaní všetci, ktorí postúpia do užšieho výberu. Vybrané dievčatá a mladí muži sa následne zúčastnia finále, ktoré sa uskutoční v Prahe. Víťazka a víťaz národného finále odcestujú na svetové finále Elite Model Look. 

Casting do modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2022
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť