+421 32 658 53 94

CCC predstavuje novú kolekciu Youngsters

  • CCC predstavuje novú kolekciu Youngsters

Ženy a tenisky – Keď  vieš kam kráčaš

CCC predstavuje novú  kolekciu Youngsters

 

Len máloktorý módny kus  prešiel tak rozsiahlym vývojom ako tenisky, ktoré si za jedno storočie  vyšliapali cestu z prašných ulíc cez športové štadióny na módne móla. Sieť  predajní CCC, prináša unikátnu kolekciu Youngsters.

Trendom je sloboda

Ženská obuv už dávno nie je len o módnych trendoch, ale je aj spôsobom ako vyjadriť svoj názor a individuálne vnímanie sveta. Jemné šaty, krátke šortky alebo street style? Rozhodnutie, s čím budete kombinovať svoje tenisky, je len na vás. Nadchádzajúca jarná sezóna so sebou prináša nové a odvážne kombinácie a možnosť spájať šport a „klasicky“ ženskú módu. 

Právo obuť si čo chceš

Nápadité inovácie v oblasti dizajnu, žiarivé farby, mnohostranné využitie – tenisky sú v súčasnosti stelesnením slobodného života, sily a kreativity. Farebnosť podporuje aj návrat čistých línií.

Takýmito prívlastkami sa vyznačuje aj nová kolekcia športovej obuvi Youngsters, ktorú nájdete v predajniach CCC. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých značiek ako Puma, Adidas, Reebok, Sketcher či mnohé iné. Kolekcia ponúka farebnú sviežosť a odpovedá na túžbu po spontánnosti.

Inšpirujte sa novou kolekciou CCC v kamenných  predajniach alebo na stránke www.ccc.eu

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť