+421 32 658 53 94

Laugaricio Lifestyle Blog

Darčeky, zážitky a dobroty na DEŇ DETÍ z LAUGARICIA

V každom z nás je krásne dieťa a to dieťa povedie ťa, do krajiny snov, kde je život hrou. Darujme si v tento deň s láskou aspoň jeden sen...

Pripravte detičkám milé prekvapko na ich veľký deň. Na inšpiráciu sme pre vás pripravili zopár tipov, ktoré by ich mohli potešiť.

DARČEKY
Prídete vybrať sami, aby deti mali prekvapenie? Alebo sa vyberiete na nákupy všetci spolu? Tak či onak, máme pre vás zopár tipov z množstva možností na potešenie vašich pokladov v Laugariciu:

HRAČKY SÚ VŽDY IN: Mnohé detičky poteší najviac práve nová hračka. V predajni ALLTOYS nájdete novinky, aj obľúbenú klasiku.

SKVELÁ KNIHA: Výber detských kníh v predajni Panta Rhei je obrovský. Je tu niečo pre každé dieťatko od leporel pre najmenších, až po romány pre pubertiakov. Vrátane nálepkových zošitov, interaktívnych a hovoriacich kníh a množstva knižných noviniek.

ROZŽIARTE OČI MALÝM ŠPORTOVCOM: Je veľmi prospešné viesť deti k fyzickej aktivite a športu hneď od malička. Nová lopta, či ruksak na výlety poteší nejedno aktívne dieťa. Nájdete v predajni INTERSPORT.

TRENDY OBLEČENIE: V OC Laugaricio oblečiete vaše deti od hlavy po päty. Mnohé predajne ponúkajú aktuálne detské kolekcie na jar a leto, stačí si vybrať podľa svojho vkusu. V predajni LINDEX naviac dostanete 20% zľavu pri nákupe do 1.júna.

VESELÉ TOPÁNKY: Jarné a letné detské topánky v predajniach s obuvou hýria veselými farbami a vzormi. V predajni Baťa naviac dostanete pri nákupe detskej obuvi od 29.mája do vypredania zásob kriedy zdarma a ak si stiahnete novú Laugaricio appku a zosnímate kód pri nákupe, dostanete druhú položku z nákupu s 15% zľavou!

DOPLNKY NA LETO: V Bijou Brigitte si vyberiete množstvo doplnkov nielen pre seba, ale aj pre malé princezničky a fešákov.

ZDRAVÉ ZÚBKY: Na Deň detí sa zvyčajne papá viac maškŕt než iné dni. Umyte si večer zúbky novou kefkou CURAPROX s použitím niektorej ovocnej detskej pasty z ich ponuky.

ZÁBAVA
LASERGAME LAUGO: Po nakupovaní sa poďte všetci spoločne zapotiť do Laser Areny na 1. poschodí. Čaká na vás adrenalín, šport a skvelá zábava pri laser game, či množstvo virtuálnej zábavy v obľúbenej virtuálnej realite. Rezervácie na lasergamelaugo.sk.

DOBROTY
Brušká malých oslávencov musia byť tiež spokojné. Ak ste vyhladli, vo food courte si nájde niečo každý člen rodiny.

V DON PAPA'S pizza & kebab detičky určite zasýti obľúbená pizza:


V Glacio výborný zákusok, koláčik, makrónky alebo zmrzka:

Regal Burger ponúka okrem obľúbených hamburgerov aj sladučké donuty:

Po čom piští srdiečko vašich malých lások najviac?

26.5.2021

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť