+421 32 658 53 94

OSLÁVILI SME SPOLU 9. NARODENINY OC LAUGARICIO!

  • Fotogaléria
  • OSLÁVILI SME SPOLU 9. NARODENINY OC LAUGARICIO!

Uplynulý víkend sa v OC Laugaricio niesol v duchu zábavy, skvelých nákupov a vychutnávania sladkých delikates. Oslavovali sme naše 9. narodeniny a veľmi sa tešíme, že ste boli pri tom s nami!

K narodeninám patrí aj poriadna párty, na ktorej ste sa zabávali celú sobotu. Už od rána ste si mohli pochutnávať na čokoládových maškrtách, popíjať fajnovú kávu a nasávať vôňu exotických čajov. Deti sa mohli fotiť s rozprávkovými postavičkami a pripravený bol tiež fotokútik s rôznymi rekvizitami.

Popoludní ste mohli sledovať súťaž baristov LATTE ART SHOW alebo sa aj sami zapojiť do kvízov a iných súťaží. Hlavným programom vás sprevádzal sympatický moderátor Roman Juraško. Videli ste výborné tanečné vystúpenia, zaspievali si svetoznáme hity so skupinou FUNKIEZ a ochutnali aj narodeninovú tortu!

Nedeľa patrila rodine a deťom. Kreatívnym popoludním vás sprevádzali šikovné animátorky, deti si mohli nechať pomaľovať tvár a vyjašiť sa pri tanečných vystúpeniach.

Z oslavy ste si mohli odskočiť aj na výhodné nákupy! Okrem aprílových zliav s Laugaricio kartou sme si pre vás počas celého víkendu pripravili vo vybraných prevádzkach aj extra narodeninové zľavy.

Ďakujeme, že ste boli s nami!

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť