+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

GrandOptical

V GrandOptical nájdete široký sortiment cenovo dostupných dioptrických i slnečných okuliarov.

GrandOptical Vám ponúka kvalitné služby v starostlivosti o Váš zrak, poskytuje profesionálne služby, odborné meranie zraku kvalifikovanými optometristami, aplikáciu kontaktných šošoviek, bezplatný popredajný servis a poradenstvo pri výbere dioptrických i slnečných okuliarov.

V našich predajniach si svoje rámy a slnečné okuliare nájdu zástupcovia všetkých generácií, či už ide o klasické, tradičné formy, o modely reprezentujúce najnovšie módne trendy, alebo o ponuku populárnych medzinárodných značiek.V GrandOptical si vyberie naozaj každý!

GrandOptical Vám ponúka tiež veľa veľmi výhodných promo akcií, v rámci ktorých môžete kúpit tovar za najvýhodnejšie ceny. Pravidelne každé dva mesiace nájdete v našich obchodoch novú akciu.

Telefón 032 640 10 71, 0948 014 492
E-mail laugaricio_trencin@grandoptical.sk
Web www.grandoptical.sk
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

Späť do školy s GrandOptical! - Ostrý zrak je mimoriadne dôležitý pre dobré študijné výsledky. Preto sme pre všetkých žiakov a študentov pripravili špeciálnu 30 % zľavu na dioptrické okuliare. Zľava platí na nákup kompletných dioptrických okuliarov (rám + šošovky) pre deti do 19 rokov a pre držiteľov študentskej karty ISIC. Ponuka platí do 30. septembra 2022. Viac informácií získate v predajni GrandOptical alebo na www.grandoptical.sk.

Späť do školy s GrandOptical!

Akcia platí od: 22.8.2022 do 30.9.2022

Totálny výpredaj slnečných okuliarov v GrandOptical! - Aj na jeseň ohrozuje náš zrak slnečné žiarenie. Chráňte sa slnečnými okuliarmi a dolaďte nimi Váš jesenný štýl. Navštívte predajňu GrandOptical a potešte sa novými slnečnými okuliarmi so zľavou až 50 %.  Akciu nie je možné kombinovať ani sčítať s inými akciovými ponukami alebo poukazmi. Ponuka platí do odvolania. Viac informácií v predajni GrandOptical alebo na www.grandoptical.sk.

Totálny výpredaj slnečných okuliarov v GrandOptical!

Akcia platí od: 1.9.2022 do 31.10.2022

Zľava na multifokálne sklá v GrandOptical! - Páčilo by sa vám vidieť ostro na všetky vzdialenosti? Prídite si do GrandOptical pre multifokálne sklá s výraznou zľavou 40 %. Sklá na blízko alebo do diaľky teraz zakúpite so zľavou 30 %. Ponuka platí pri nákupe kompletných dioptrických okuliarov (rám + okuliarové sklá). Viac informácií v predajni GrandOptical alebo na www.grandoptical.sk.

Zľava na multifokálne sklá v GrandOptical!

Akcia platí od: 1.9.2022 do 28.9.2022

Zdravie a krása

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť