+421 32 658 53 94

Hlasujte do konca marca a vyhrajte

  • Hlasujte do konca marca a vyhrajte

3x zájazd pre dve osoby do Ríma, Ľubľany či Piešťan, 30x darčeková poukážka na knihy. Žrebovanie a informovanie výhercov sa uskutoční 3. 4. 2020

Knižná múza - Panta Rhei Awards je knižné ocenenie, ktoré sa koná už jedenásty rok. Jej organizátorom je najväčšia sieť kníhkupectiev na Slovensku - Panta Rhei. Vďaka online hlasovaniu, prostredníctvom ktorého o víťazoch ocenenia Panta Rhei Awards rozhodujú čitatelia a tiež vďaka vytvoreniu nominácií na základe preferencií verejnosti spolu so štatistikami predajov sme sa aj tento rok posunuli k väčšej objektivite. Tešíme sa, že takto môžeme spolu preniknúť do literárno-knižného sveta a vybrať najobľúbenejších spisovateľov a tituly roka 2019.

Záznam zo slávnostného odovzdávania cien, ktoré bude vyvrcholením hlasovania a podpory slovenských spisovateľov budete môcť sledovať v priebehu apríla na Dvojke.

Aj tento rok vám prinášame jedinečnú možnosť zúčastniť sa tohto krásneho knižného podujatia a stretnúť sa s vašimi obľúbenými autormi. Vstupenku si môžete kúpiť cez náš eshop TU.

Viac informácii nájdete na www.awards.sk

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť