+421 32 658 53 94

JARNÉ NÁKUPY V KINEKUSE!

Pomaličky sa približujú dni, kedy si budeme vonku na terasách vychutnávať teplé lúče slnka a oprášime záhradný nábytok a náčinie.  Ak hľadáte inšpiráciu, ako si skultúrniť záhradu, terasu, či malý balkónik na paneláku, pozrite sa, aké skvelé jarné novinky sme našli u nášho suseda v predajni Kinekus. Tá nám do nášho druhého pokračovania súťaže s Laugaricio kartou venovala nákup za 3000€. Čo by ste si nakúpili vy?

V prvom rade treba záhradu, či balkón po zime zrevitalizovať. Skontrolujte ako sú na tom v črepníkoch rastlinky, ktoré zimovali vonku a nahraďte ich prípadne novými. V Kinekuse pri týchto prácach, čistení a kosení trávy, nájdete skvelých pomocníkov. Hrable, lopatky, fúriky, krhly či kompostéry. Ak ste dokonca takí zruční, že si pestujete zeleninu sami, nájdete tu aj fóliovníky, do ktorých si môžete nasadiť svoje priesady. Ako by to bolo, keby ste nemali okolo seba malých kutilov? Aj tí chcú predsa pomáhať, a preto tu nájdete aj mini farebné náradie pre deti.

Po prvotných úpravách nastáva čas na doplnky, ktoré plnia nielen estetickú, ale často aj praktickú funkciu. Objavíte tu napríklad pergolu, ktorá je skvelou oporou pre ťahavé rastliny a môže byť zároveň portálom do záhrady. Nájdete tu tiež obľúbené keramické sošky zvierat ako korytnačka alebo sova, ktoré sa perfektne hodia do skalky, či k jazierku.

Mnohí z nás sa už nevedia dočkať letných večerov, strávených pri grilovačke s priateľmi. Nekonečné debaty a vtipné príhody sa hneď lepšie vedú z pohodlného kresla záhradného nábytku alebo húpačky. Atmosféru skvele doplnia aj dizajnové lampáše, či fakle.

Jarná sezóna práve začína, tak neváhajte a navštívte predajňu Kinekus, ktorá sa nachádza len pár krokov od nášho centra! Bloček z každého nákupu nad 1€ v trvaní našej súťaže môžete zároveň vo vašom členskom profile zaregistrovať na www.laugariciokarta.sk alebo priamo cez klubový automat v OC Laugaricio v info stánku Pardon a ste v hre!

Prajeme vám príjemné nákupy!JARNÉ NÁKUPY V KINEKUSE!
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť