+421 32 658 53 94

Jesenné kúsky pre všetky vaše JA!

  • Jesenné kúsky pre všetky vaše JA!

Zmyselná, romantická, bláznivá či praktická? Každú chvíľu iná, no stále sama sebou! Nová dámska jesenná kolekcia pre všetky vaše JA je tu! Ženskosť je nádherná a v H&M sme sa rozhodli ukázať, koľko rôznych podôb môže mať. Nezáleží na tom, či ste jemná alebo výrazná, elegantná alebo skôr športová, akčná či pokojná. Každá žena je iná a pokiaľ sa cíti komfortne a sebavedomo vo vlastnej koži, leží jej celý svet pri nohách.

Síce každá obľubujeme niečo iné, všetky môžeme vyzerať rovnako štýlovo! V novej kolekcii máme pre vás pohodlné nohavice v klasickom strihu či mäkučké svetre. Nechýbajú snové šaty z čipky alebo v bohémskom štýle, teplé pleteniny v oversized strihu alebo extravagantnejšie kabáty. Na scénu sa opäť vracajú menčestrové nohavice a do popredia vstupujú jednoduché strihy.

Počas jesene nebudú chýbať odtiene jemnej ružovej či tajomnej burgundy, doplnené klasickými zemitými farbami. Či už máte radi minimalistickú eleganciu alebo ste skôr na romantiku, na detailoch záleží. Tie z novej dámskej kolekcie si zamilujete! Sofistikované čižmy nad kolená, jemná čipka zakončená volánom, úhľadné stĺpcové podpätky či výrazné manžety - to všetko na vás práve teraz čaká v predajniach H&M . https://bit.ly/2CSgiHY

Tešíme sa na vašu návštevu!

H&M


© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť