+421 32 658 53 94

KNIHA – NAJLEPŠÍ SPOLOČNÍK NA ZIMNÝ VEČER

Aký je váš recept na to, ako najlepšie stráviť dlhé zimné večery? Pre mnohých je to práve čas, strávený pod dekou s dobrou knihou v ruke. Ktoré bestsellery z kníhkupectva Panta Rhei by nemali chýbať na vašom stolíku? Boli sme sa pozrieť na aktuálne knižné novinky, ktoré nepustíte z ruky!

Všetci milovníci “dánoviek” sa v decembri potešili novej knihe s názvom Cigaretka na dva ťahy. Ponorte sa do kriminálneho prostredia a stretnite sa s praktikami nebezpečného podsvetia v novinke od Dominika Dána.

Stačí mať pár dobrých priateľov. Aj o tom je nová kniha Táni Keleovej-Vasilkovej s názvom Priateľky.  Nazrite do osudov troch priateliek, ktoré prežívajú svoje životy s radosťami i pádmi tak, ako každý z nás.  Vychutnajte si túto novinku a získajte naviac knižku Moje recepty.

Poznáte svojich predkov? Kto bol váš prastarý otec a čím sa živil? Kam až siahajú vaše korene? Všetko o tom, ako sa dopátrať po vašich príbuzných a ako si vytvoriť rodokmeň sa dozviete v knihe Ako si zostaviť rodokmeň od autorov Mareka Tettingera a Juraja Snopeka.

Studený Londýn a telo mladej ženy, objavené v ľadových vodách parku. Pátrajte spolu s detektívkou Erikou Fosterovou po vrahovi mladého dievčaťa v knihe Dievča v ľade od britského spisovateľa Roberta Bryndzu.

Prajeme vám príjemné čítanie!


KNIHA – NAJLEPŠÍ SPOLOČNÍK NA ZIMNÝ VEČER
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť