+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

LARA BAGS

Naša spoločnosť, známa pod značkou LARA BAGS vznikla v roku 2003 transformáciou firmy s 5 ročnou históriou. Prevádzky LARA BAGS môžete na slovenskom trhu evidovať od roku 2004. Od tohto obdobia tvoríme širokú sieť predajní, ktorá sa postupne rozrastá. V roku 2013 sme expandovali aj do Českej republiky, kde takisto otvárame nové predajne.

Naše predajne postupne modernizujeme, čoho dôkazom je ich lepší a krajší dizajn, ktorý vzbudzuje vyšší záujem o našu značku zo strany zákazníka.

Zaoberáme sa predajom koženej galantérie. Našim zákazníkom ponúkame výber zo širokého sortimentu kabeliek, peňaženiek, kufrov, dáždnikov, opaskov a iného doplnkového tovaru. Modely kabeliek rozdeľujeme do letných a zimných kolekcií, ktoré sa odlišujú najmä farebnou pestrosťou. Tovar je vyrábaný z rôznych materiálov ako napríklad prírodná koža, ekokoža, PVC a nylon. Tovar dovážame najmä z Talianska, Francúzska, Nemecka, Číny a Indie. Väčšina našich modelov sú vlastnými modelmi firmy LARA BAGS, známe pod logom LB.

Prioritou spoločnosti LARA BAGS je spokojnosť zákazníkov a pozitívny prístup k nim.

Web www.larabags.sk
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť

Móda

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť