+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

LEE COOPER, TIMEOUT

Kolekcia Timeout jeseň / zima 2021

Kolekcia Timeout predstavuje na jeseň a zimu 2021 celú škálu atraktívnych i klasických farieb. Od svetlých béžových tónov po hnedé, šedé a čierne. Dámska kolekcia je oživená výraznou ružovou, ktorá sa objavuje nielen na menších kúskoch, ale aj odvážne na zimných kabátoch. V pánskej farebnej škále sa, okrem tmavo modrej a čiernej, objavujú tiež žlté a zelené tóny.

Obľúbené tričká opäť nesú originálne potlače. V dámskej kolekcii sú veľmi jemné a ženské motívy podporené metalickými efektmi a ozdobnými kamienkami. Pánske tričká čerpajú aj v zime z tém slnečnej Kalifornie.

Medzi mikinami nájdeme ako tradičné Timeout mikiny s kapucňou a originálnymi detailmi, tak aj nové trendové kúsky.

V dámskej kolekcii sú opäť zastúpené pletené šaty, vhodné aj pod ľahšie krátke bundy a na nohavice alebo legíny. Budete sa cítiť výborne, aj keď sa vonku ochladí.

Pánske i dámske zimné bundy vsadili na originálne detaily a nadčasové pohodlie. Od krátkych prešívaných bundičiek až po dlhé hrejivé kabáty. V kolekcii nájdeme aj obojstranné bundy, ktoré potešia svojich majiteľov dvoma rôznymi atraktívnymi vzhľadmi.

Po zložitom období pandémie a Home Office, môžete opäť vyraziť von, do práce aj za priateľmi v originálnej voľnočasovej značke Timeout.

TAKE YOUR TIMEOUT!

Telefón 0915 810 984
E-mail 1258@gut.cz.
Web www.leecooper.sk
Facebook Prejsť na stránku
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť

Móda

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť