+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

Manufaktura

MANUFAKTURA je unikátny 100% český koncept značkových predajní s vlastnou originálnou kozmetikou. Kozmetické rady tvoria ucelené recepty pre domáce kúpele, na ktoré je možné premeniť akúkoľvek kúpeľňu, zastaviť sa, oddýchnuť si a načerpať nové sily použitím kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Manufaktura sa inšpiruje českou históriou, tradíciou a prírodou. Zakladá si na poctivej kvalite, lokálnom pôvode výrobkov, surovín (české pivo, víno, karlovarská žriedlová soľ, liečivé byliny a ovocie typické pre české záhrady, sady a lúky), nápaditom dizajne a vysokom obsahu prírodných ingrediencií (väčšina kozmetických produktov ich obsahuje 97 - 99,5%). Manufaktura ctí tradície, krásy prírody a životné prostredie a je veľmi aktívna v oblasti ekológie a udržateľného rozvoja. Neustále sa zamýšľa nad otázkami, ako tvoriť, vyrábať aj predávať v rámci zachovania čo najväčšej ohľaduplnosti voči prírode. Predajne zákazníka očaria, prekvapia a potešia jedinečnou atmosférou a milým a vzdelaným personálom v predajniach.


MANUFAKTURA is a unique 100% Czech concept ofbranded shops with its own original cosmetics. The individual cosmetic rangespresent comprehensive tips for home spa, into which you can turn any bathroom,where you can stop, get some rest and recover strength by using high qualitycosmetic products and accessories. MANUFAKTURA is inspired by Czech history,tradition and nature. The company takes pride in true quality, local origin ofproducts, materials (Czech beer, wine, Carlsbad thermal spring salt, medicinalherbs and fruit typical of Czech gardens, orchards and meadows), resourcefuldesign and high content of natural ingredients (most cosmetic products containup to 97 - 99.5% of them). MANUFAKTURA honours tradition, beauty of nature andenvironment and it is very active in the field of ecology and sustainabledevelopment. It keeps pondering such issues as how to create, manufacture andsell while maintaining maximum consideration for nature. Customers will beenchanted, surprised and pleased by the unique atmosphere of MANUFAKTURA shopsand nice and qualified sales stuff.

Web www.manufaktura.sk
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

Novinka! CLEAR & HAPPY - Objavte novú kolekciu CLEAR & HAPPY od českej značky Manufaktura a užite si pocit pleťovej pohody! Teraz navyše v uvádzacej akcii 3 + 1 zadarmo!*Nový rad pre problematickú mastnú pleť so sklonmi k akné a rozšírenými pórmi sľubuje úľavu od nečistôt a toxínov, upokojenie, hydratáciu a zmiernenie prejavov akné. Jedinečná receptúra z prírody, ktorá je navrhnutá v súlade s trendom HAPPY SKIN, Vám ponúka celkom 4 produkty na dokonalé hĺbkové čistenie, tonizáciu, hydratáciu a SOS lokálnu starostlivosť na akné a pupienky. Celá kolekcia Vás poteší aj svojou sviežou bylinkovo-uhorkovou vôňou, jemným čistým dizajnom a vegan zložením. Príďte do obchodu Manufaktura privoňať a vyskúšať na vlastnej koži. Tešíme sa na Vás!*Akcia 3 + 1 zadarmo platí na nový rad CLEAR & HAPPY v dňoch 16.5.-30.6. 2022. Zadarmo je vždy najlacnejší produkt. Nie je možné kombinovať s ostatnými akciami a zľavami.

Novinka! CLEAR & HAPPY

Akcia platí od: 23.5.2022 do 30.6.2022

Tipy na darčeky pre učiteľky - Posledné zvonenie a koniec školského roka je tu... Hľadáte darček pre učiteľku? Príďte nazbierať inšpiráciu do predajne Manufaktura, ktorá je plná českej kozmetiky z prírody. Vybrané produkty Vám personál darčekovo zabalí a navyše ozdobí krásnou visačkou „Ďakujem, pani učiteľka“. Za zmienku stoja aj lahodné sirupy na prípravu domácich limonád alebo originálne doplnky s vysokým podielom ručnej práce. Radosť zaručená!

Tipy na darčeky pre učiteľky

Akcia platí od: 14.6.2022 do 30.6.2022

Sezónny výpredaj u Baťu sa práve začína! - Využite zľavy až do výšky 50% a doplňte svoju skrinku s topánkami a šatník o nové kúsky. Zľavy platia v predajniach aj na webe.

Sezónny výpredaj u Baťu sa práve začína!

Akcia platí od: 21.6.2022 do 6.7.2022

Zdravie a krása

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť