+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

Manufaktura

MANUFAKTURA je unikátny 100% český koncept značkových predajní s vlastnou originálnou kozmetikou. Kozmetické rady tvoria ucelené recepty pre domáce kúpele, na ktoré je možné premeniť akúkoľvek kúpeľňu, zastaviť sa, oddýchnuť si a načerpať nové sily použitím kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Manufaktura sa inšpiruje českou históriou, tradíciou a prírodou. Zakladá si na poctivej kvalite, lokálnom pôvode výrobkov, surovín (české pivo, víno, karlovarská žriedlová soľ, liečivé byliny a ovocie typické pre české záhrady, sady a lúky), nápaditom dizajne a vysokom obsahu prírodných ingrediencií (väčšina kozmetických produktov ich obsahuje 97 - 99,5%). Manufaktura ctí tradície, krásy prírody a životné prostredie a je veľmi aktívna v oblasti ekológie a udržateľného rozvoja. Neustále sa zamýšľa nad otázkami, ako tvoriť, vyrábať aj predávať v rámci zachovania čo najväčšej ohľaduplnosti voči prírode. Predajne zákazníka očaria, prekvapia a potešia jedinečnou atmosférou a milým a vzdelaným personálom v predajniach.


MANUFAKTURA is a unique 100% Czech concept ofbranded shops with its own original cosmetics. The individual cosmetic rangespresent comprehensive tips for home spa, into which you can turn any bathroom,where you can stop, get some rest and recover strength by using high qualitycosmetic products and accessories. MANUFAKTURA is inspired by Czech history,tradition and nature. The company takes pride in true quality, local origin ofproducts, materials (Czech beer, wine, Carlsbad thermal spring salt, medicinalherbs and fruit typical of Czech gardens, orchards and meadows), resourcefuldesign and high content of natural ingredients (most cosmetic products containup to 97 - 99.5% of them). MANUFAKTURA honours tradition, beauty of nature andenvironment and it is very active in the field of ecology and sustainabledevelopment. It keeps pondering such issues as how to create, manufacture andsell while maintaining maximum consideration for nature. Customers will beenchanted, surprised and pleased by the unique atmosphere of MANUFAKTURA shopsand nice and qualified sales stuff.

Web www.manufaktura.sk
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

Ďakujem, pani učiteľka" - tipy na darčeky - Keďže koniec školského roka už pomaly klope na dvere, prinášame Vám tipy na darčeky od českej značky Manufaktura, ktoré zaručene potešia.Tento školský rok bol opäť veľmi netradičný. Veľká vďaka preto patrí nielen trpezlivým učiteľom, ale aj všetkým mamičkám, oteckom, babičkám, deduškom, starším súrodencom a ostatným členom rodiny, ktorí mnohokrát suplovali úlohu učiteľov. Poďakujte tento rok všetkým zúčastneným alebo aj sami sebe formou voňavého darčeka, ktorý dokáže sprostredkovať tak potrebné chvíľky pohody, relaxácie a príjemnej starostlivosti. Tie najlepšie tipy na darčeky od malých drobností po hodnotné balíky pre veľkú radosť nájdete v obchode Manufaktura. Vybrané balíčky jsou doplnené visačkou s osobným odkazom "Ďakujem, pani učiteľka" zadarmo. V predajniach Vám takto dozdobia akýkoľvek balíček. Darčeky z Manufaktury vždy zaručene poteší!

Ďakujem, pani učiteľka" - tipy na darčeky

Akcia platí od: 9.6.2021 do 30.6.2021

Zdravie a krása

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť