+421 32 658 53 94

Medzinárodný deň darovania kníh

  • Medzinárodný deň darovania kníh

Ľudia po celom svete vedia, že je dňom, keď môžete darovať knihu, ako prejav lásky, priateľstva, náklonnosti. Svojmu priateľovi či láske, no i úplne cudziemu človeku.

Panta Rhei podporuje a motivuje svojich zákazníkov, aby na Valentína svojim blízkym darovali knihu. Podobne, ako po minulé roky, ani tento rok nezabúda na tento pekný sviatok, ktorý oslavujú milióny ľudí po celom svete.

Aj preto od 1. februára do 14. februára dostanete pri každom nákupe v Panta Rhei nálepku, na ktorú môžete napísať odkaz pre niekoho, na kom vám záleží. A čo s ňou? To je jednoduché. Kúpte knihu, ktorá pre vás niečo znamená. O ktorej viete, že by sa niekomu mohla páčiť, ktorá by niekoho mohla dostať do iného sveta či vytvoriť mu rovnaké zimomriavky ako vám, nalepte na ňu túto nálepku a darujte mu ju.

Medzinárodný deň darovania kníh je o emóciách. Veríme, že práve kniha poteší a urobí veľkú radosť. Je to sviatok lásky k čítaniu, k literatúre, k autorom. Lebo knihy sú láska. Tak ich darujme s láskou a čítajme s ešte väčšou!

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť