+421 32 658 53 94

NOVÉ MÁJOVÉ ZĽAVY S LAUGARICIO KARTOU

Máj je snáď najromantickejším mesiacom v roku, ktorý praje novým láskam aj milým rodinným udalostiam ako Deň matiek. Potešte sa novými vecami alebo urobte radosť darčekom a využite nové májové zľavy s Laugaricio kartou!

Niet nad kvalitné spodné prádlo alebo plavky. Doprajte si v predajni ESPRIT, Cecil sortiment značky TRIOLA so zľavou 20%.

Značka NAPAPIJRI je ako stvorená na dobrodružstvo a nové výzvy. Zakúpte si teraz 2 a viac kusov a získajte zľavu 30%. Zľavy sa nemôžu kumulovať.

Pekné jarné počasie je ideálne na šport alebo turistiku. Oblečte sa do značky Animal, ktorej novú kolekciu si v predajni A PRO SPORT môžete kúpiť so zľavou 20%.

Pustili ste sa už do jarných prác v záhrade? Zájdite do predajne IBO LAUGARICIO, kde si profesionálne náradie Fiskars kúpite so zľavou 25%. Ponuka platí len na nezľavnený tovar.

Doplňte si outfit a ozdobte sa striebornými prsteňmi značky Sofia so zľavou 25%.

Letné počasie nás prekvapilo tento rok skôr. Potešte sa novými  mokasínami, sandálikmi alebo kabelkou v predajni CCC, kde si teraz druhý lacnejší pár obuvi alebo kabelku kúpite do 31. mája 2018 so zľavou 30%.

Hľadáte kompromis medzi športovým a elegantným štýlom? Siahnite po voľnočasovom saku z predajne Adam, ktoré si v máji zakúpite so zľavou 10€.

Laugaricio karta vám praje krásny máj plný lásky!

https://issuu.com/oc_laugaricio/docs/brozura_laugokarta_5_2018_web

NOVÉ MÁJOVÉ ZĽAVY S LAUGARICIO KARTOU
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť