+421 32 658 53 94

OBJAVTE S LAUGARICIO KARTOU VŠETKY ZĽAVY!

O skvelých zľavách s Laugaricio kartou v našom centre ste sa už určite presvedčili. Skúsili ste ju však už využiť aj u našich externých partnerov? Umenie, relax, cvičenie, kreatívne tvorenie, ale aj výborné jedlo sú ponuky, ktorým neodoláte! Poďte sa s nami na ne pozrieť.

Jar je ročné obdobie, ktoré dokáže asi najviac inšpirovať a prebudiť túžbu po kráse. Tú môžete obdivovať aj v Galérii M.A. Bazovského v Trenčíne. Príďte si sem vychutnať umenie a s Laugaricio kartou si na vstup môžete uplatniť zľavu až 50%!

Oslavujete výročie vo dvojici a chceli by ste ho prežiť v romantickom prostredí? Nič, len oddych a vy dvaja? Uvoľnite sa vo wellness hotela Elizabeth v Trenčíne, kde môžete zrelaxovať vaše telo aj myseľ! Pekný večer zakončite bodkou v podobe výbornej večere v hotelovej reštaurácii. S Laugaricio kartou si na vstup do wellness od pondelka do štvrtka môžete uplatniť zľavu 20% a zľavu 15% na a la carte menu v reštaurácii.

Navštívili ste u nás niekedy tvorivý ateliér pre dospelých alebo dielničky pre deti? Stretnúť ste mohli milé a šikovné animátorky z Kultúrneho centra Aktivity. Práve tam s našou Laugaricio kartou môžete prísť na vybrané aktivity a zúčastniť sa prvej úvodnej hodiny alebo dostanete každý desiaty vstup celkom zdarma! Milujú aj vaše detičky vyrábanie? Priveďte ich na patlámo, keramiku alebo tvorenie pre najmenších s Mirkou. Tvorivo-hravé aktivity deti nielen zabavia, ale aj zlepšia ich jemnú motoriku rúk.

Potrebovali by ste sa po práci odreagovať a rozhýbať po celom dni svaly? Skúste pilates alebo cvičenie s Vladom! Podporíte si svaly, správne dýchanie a zlepšíte ohybnosť! Stačí, ak sa preukážete Laugaricio kartou a ukážkovú hodinu dostanete zdarma!

Ak máte chuť ponoriť sa do ticha prírody, v ktorom naviac objavíte aj wellness a skvelé jedlo, mali by ste navštíviť Kúpele Zelená žaba v Trenčianskych Tepliciach. Vyberte si famózne jedlo z a la carte menu, na ktoré si s Laugaricio kartou môžete uplatniť zľavu 20%.

Laugaricio karta v peňaženke znamená, že zážitky sú na dosah!


OBJAVTE S LAUGARICIO KARTOU VŠETKY ZĽAVY!
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť