+421 32 658 53 94

PLAVKY Z NOVEJ KOLEKCIE H&M

  • PLAVKY Z NOVEJ KOLEKCIE H&M

Ponorená v slnečných perinách, krásna a sebaistá počas celého leta! Nájdite si strih a farbu plaviek, ktorá vám vyhovuje najviac a užívajte si dovolenku či chvíle pri vode bez starostí. Nová kolekcia plaviek práve dorazila do predajní H&M, stačí si len vybrať. 

Máte rady celé plavky alebo radšej bikiny? V ponuke tejto sezóny nájdete všetko - od štýlových celých plaviek po bikiny vyrobené z udržateľnejších materiálov. Čaká na vás pestrý výber najrôznejších strihov, farieb a materiálov. Či už sa počas leta osviežujete v mori, v bazéne alebo pod záhradnou sprchou, je skvelé mať na sebe plavky, ktoré perfektne sadnú a cítite sa v nich pohodlne! 

Nezabúdame ani na pánske oddelenie. Práve teraz na vás čaká kolekcia letného oblečenia, na ktoré sa môžete spoľahnúť aj v tom najväčšom teple. Je čas odhodiť vrstvy a vychutnať si dokonalé spojenie pohodlných jednofarebných šortiek a vzdušných vzorovaných košiel. Uvoľnite sa a užívajte si leto v  ľahkých tkaninách, ktoré zaručia maximálne pohodlie. © ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť