+421 32 658 53 94

Laugaricio Lifestyle Blog

Ponožky, ktoré vám zlepšia pochmúrnu jesennú náladu

Každý rok nemilo prekvapí tých, ktorí viac obľubujú teplo a letné radovánky pri vode. Jeseň premení farebnú krajinu na pochmúrnu a opantá ju hmlou. Buď sa necháte strhnúť melancholickou atmosférou, alebo sa obujte do veselých ponožiek Dedoles, ktoré vám zaručene zlepšia náladu.

Využite čas, kedy príroda hrá všetkými farbami od zelenej cez žltú, oranžovú až po hnedú. Všetky farby jesene nájdete nielen na stromoch, ale aj na šantivých ponožkách Dedoles.

Kedy, ak nie počas jesene, je ten najvhodnejší čas doplniť svoj šatník o nové, teplé a milé kúsky? Veselé ponožky Dedoles, ktoré tvoria spolu originálny pár, vám zaručene zlepšia náladu. Na výber je množstvo jemných aj bláznivých jesenných motívov, ktoré každému sadnú do vkusu. Šantivé ponožky rôznych, nielen jesenných motívov nájdete v Dedoles Kiosku v OC Laugaricio.

Ste milovníkom turistiky? Povedzte to svojimi ponožkami. Aj tie vás budú motivovať, aby ste zdolali ďalší vysokohorský vrchol.

K jeseni neodmysliteľne patria aj srnky. Počas prechádzok lesom ich snáď stretneme aj osobne. No na ponožkách ich môžete nosiť stále so sebou.

Aké zviera vám napadne, ak sa povie slovo les? My hneď pomyslíme na hrdzavú líšku. Teraz ju môžete nosiť na ponožkách, ktoré nemajú páru.

Pokiaľ preferujete menšie lesné zvieratká, radosť vám urobí rozkošný ježko, ktorý si nesie na chrbte jabĺčko.

24.11.2020

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť