+421 32 658 53 94

Laugaricio Lifestyle Blog

Prípravy do školy začínajú v CCC

Nohy podrástli alebo chcete nové trendy topánky, či batoh do školy? CCC ponuka je naozaj široká s množstvom veľkostí skladom. Inšpirujte sa zopár tipmi od nás.

Školská taška alebo ruksak je jedna z prvých vecí, na ktoré myslíme nielen u prváčikov. Žiaci a študenti ju nosia každý deň, predstavuje teda veľmi dôležitý doplnok, ktorý musí dobre sadnúť. A keďže sa na ňu budú často pozerať, mala by byť aj podľa ich vkusu. Prváčikom väčšinou vyberáme obľúbené aktovky, starší žiaci a študenti však uprednostňujú batohy. Sú praktickejšie, dospeláckejšie, ale aj štýlovejšie. Nesmieme zabudnúť na vrecko na prezuvky alebo telesnú a základ do školy by sme mali.
Začiatok školského roka znamená blížiaci sa koniec leta a príchod sychravých dní. Šľapky, sandále a tenké tenisky bude treba vymeniť za obuv, ktorá len tak ľahko nepremokne a udrží nohy v teple. Veľa detských a teenegarských nôžok po lete potrebuje väčšiu veľkosť, na kúpu obuvi je preto dobre myslieť čím skôr, kým sú skladom všetky veľkosti.

Študenti stredných a vysokých škôl si potrpia najmä na vzhľade obuvi, batohov, oblečenia a doplnkov. Farby, ktoré letia, alebo sa hodia k obľúbenému outfitu, populárna značka, dizajn, ktorý je IN. To všetko sú plusy, ktoré pri výbere rozhodnú. Pri obuvi je však najdôležitejšia pohodlnosť, preto je vhodné vyskúšať si svojich favoritov na nohách aj osobne.Veríme, že si z bohatej ponuky predajne CCC vyberiete.12.8.2021

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť