+421 32 658 53 94

Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK Casting

Aj tento rok k nám zavíta v rámci svojej tour po Slovensku Schwarzkopf Elite Model Look 2019. Castingom, ktorý sa uskutoční 30.4. o 15tej, Vás bude sprevádzať úspešná modelka Michaela Kociánová. Veríme, že aj tento rok sa podarí prestížnej modelingovej agentúre Elite Bratislava nájsť v našom obchodnom centre úspešných budúcich modelov a modelky, ktorým sa otvoria brány do sveta modelingu. Držíme palce!

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcom agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu a časopis EMMA. V rámci castingov bude prebiehať losovanie o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look a produkty dekoratívnej kozmetiky ARTDECO. Schwarzkopf odborníci poradia, ako sa starať o vlasy a zástupcovia spoločnosti Rowenta na vybraných castingoch predvedú, ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť.

Vo väčšine miest predvedú modelky agentúry Elite Model Management Bratislava nové trendy v oblasti účesov a farieb na vlasy pre rok 2019 - Schwarzkopf Looks. Nové trendy zvečnil známy fotograf Armin Morbach. Všetci záujemcovia, aj z radov sprievodu či divákov, ktorí si chcú nechať poradiť so starostlivosťou o vlasy, môžu absolvovať zadarmo analýzu vlasov od značky Schwarzkopf.

Do 14 dní od skončenia castingov budú kontaktovaní všetci, ktorí postúpia do semifinále, ktoré sa bude konať v júni v Bratislave. Vybrané slečny a mladí muži sa v auguste zúčastnia finále, ktoré sa uskutoční v Španielskej sále Pražského hradu. Víťazka a víťaz národného finále odcestujú na 36. ročník svetového finále Elite Model Look.

Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK Casting
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť