+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

SOFIA

SOFIA Jewelry - predaj strieborných aj zlatých šperkov a hodiniek vlastnej i svetových značiek.

Šperk je emócia. Emócia, ktorá pretrvá. Predajňa SOFIA má v ponuke široký výber šperkov a hodiniek pre všetky príležitosti.

Nájdete tu viaceré kolekcie vlastnej značky SOFIA. Šperky s prírodnými perlami sú evergreenmi medzi šperkami, bohatý výber modelov pre rôzne príležitosti nájdete v kolekcii PEARLS. Z hravej kolekcie CHARMIE dýcha sloboda a mestský život alebo si môžete vybrať zo stále obľúbených šperkov so žiarivými SWAROVSKI zirkónmi a krištáľmi. Neprehliadnuteľnými sú však určite aj hladké línie a dizajnové tvary čisto strieborných šperkov bez kamienkov, či perál.

Ponuka je doplnená aj o sortiment niekoľkých renomovaných svetových značiek fashion šperkov a hodiniek. Nájdete tu značky ako ENGELSRUFER, ESPRIT, CUTIE, D FOR DIAMOND, ALTAR, BREUNING, FRED BENNETT, SECTOR či DANIEL WELLINGTON, PIERRE LANNIER, OLIVIA BURTON, CLUSE, NAUTICA a INGERSOLL.

Výborná komunikácia, kvalitný servis, zaujímavé vernostné programy, sezónne akcie, korektné ceny a mnoho spokojných zákazníkov. To sú hlavné dôvody, prečo je SOFIA už vyše 20 rokov na trhu.

Telefón 032 659 22 33
Web www.sofia.sk
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť

Klenoty

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť