+421 32 658 53 94

Vaša krásna letná vôňa z Manufaktury

  • Vaša krásna letná vôňa z Manufaktury

Marhule patria medzi tradičné symboly leta - sú plné slnka, zdravia a spomienok na detstvo. Nájdete ich skoro v každej záhradke. Tiež milujete ich úžasnú chuť? Ak áno, potom Vás iste poteší, že sa do nádhernej marhuľovej vône môžete zahaliť od hlavy až po päty.

Osviežujúci rad Marhuľa prináša originálnu kolekciu, inšpirovanú priaznivými účinkami marhúľ a ďalších cenných prírodných ingrediencií. Zvláčňujúci a regeneračný marhuľový olej získavaný z jadier je ideálny v starostlivosti o jemnú, suchú a citlivú pokožku. Obsahuje vysoký podiel nenasýtených esenciálnych kyselín a cenné vitamíny A a E. Preventívne pôsobí proti starnutiu pokožky, pomáha pri liečbe rôznych kožných chorôb - akné a ekzémov. Upokojuje slnkom namáhanú pokožku po opaľovaní. Výťažok z marhuľovej dužiny dodáva pokožke potrebnú hydratáciu. Sviežu ovocnú vôňu týchto kozmetických produktov si určite zamilujete.

Máte radi vôňu tohto letného ovocia? Vyskúšajte dámsku toaletnú vodu Marhuľa z Manufaktury - ideálnu vôňu plnú slnka, nielen pre dlhé letné večery...

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť