+421 32 658 53 94

Vinárstvo Matyšák oslavuje 30 rokov umeleckou limitovanou edíciou

  • Vinárstvo Matyšák oslavuje 30 rokov umeleckou limitovanou edíciou

30 rokov je vo svete vinárstva chvíľa. No nie vo svete vinárstva Petra Matyšáka. Ten za tých pár rokov stihol doslova z ničoho vybudovať úspešnú značku a premeniť tak svoju víziu na úspešný slovenský príbeh. 

Odvaha ísť vlastnou cestou, ako ich najcharakteristickejšia črta, stála aj pri zrode kampane na oslavu 30 rokov vzniku vinárstva Matyšák. Rozhodli sa toto výročie osláviť trochu netradične s limitovanou edíciou vín, ktoré odložili presne na túto príležitosť. Aby podčiarkli ich výnimočnosť rovnako ako výnimočnosť vinárstva, oslovili na spoluprácu troch umelcov: „Ich úlohou bolo vytvoriť etikety pre limitovanú edíciu vín. Umelcov sme vyberali podľa toho, aby nám čo najlepšie pomohli vyjadriť naše 3 hlavné posolstvá. Každý z nich totiž pracuje vlastným štýlom, ktorý môžeme označiť za pomerne jedinečný a netradičný", približuje myšlienku projektu Peter Matyšák.

Výsledkom spojenia umenia a vína sú 3 jedinečné diela vyobrazené na etiketách limitovanej edície archívnych vín Matyšák 30, ktoré si môžete zakúpiť v Matyšák shope.

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť