+421 32 658 53 94

Vyhraj s Laugaricio kartou

Radi súťažíte? Túžite po novej kuchyni na mieru? Tak poďte do toho s nami! U nás je to jednoduché, stačí nakúpiť v období od 2.5. do 31.7. 2019 v ktorejkoľvek predajni v OC Laugaricio za 1 EUR a môžete byť v hre o skvelú kuchyňu Oresi v hodnote až 5 000 EUR, nákup v Mӧbelixe za 1 000 EUR, rodinnú permanentku do Funnylandu, poukážky v hodnote 300 EUR do Sofie či 10x100 EUR poukážku na dovolenku od cestovnej kancelárie Firo-tour.

PRINCÍP SÚŤAŽENIA

Súťaže sa môže zúčastniť každý držiteľ Laugaricio karty starší ako 16 rokov, ktorý si nakúpi počas trvania súťaže u nás v centre alebo u nášho aktuálne zapojeného externého partnera minimálne za 1€, bloček zaregistruje na www.laugariciokarta.sk v sekcii Nahraj bloček alebo priamo v centre na info stánku Pardon cez klubový automat.

Bloček, ktorý už bol raz nahraný, nie je možné použiť na účely súťaže znova. Počet nahraných bločkov jednou osobou je neobmedzený.

Čím vyššia bude hodnota všetkých Vašich nahraných bločkov, tým sa zvyšuje aj Vaša šanca na výhru.

AKO TO FUNGUJE?

Nominálna hodnota každého nahraného bločku sa prevedie na pomyselné loptičky v osudí v pomere 1€ zodpovedá jednej loptičke v osudí.

Príklad: Keď nahráte bloček za 50€, získavate pomyselných 50 loptičiek  do osudia, z ktorého potom budeme žrebovať. Keď nahráte ďalší bloček za 200€,  pribudne Vám ďalších 200 pomyselných loptičiek a spolu už súťažíte s 250  loptičkami. Čím viac loptičiek budete mať v súťaži, tým rastie aj šanca na  vyžrebovanie spomedzi všetkých súťažiacich.

POZOR! Je potrebné si uchovať všetky nahrané súťažné bločky, nakoľko v prípade výhry je potrebné doložiť tento vyžrebovaný bloček aj vo fyzickej podobe ako doklad. Pri strate bločku je rovnaký postup, ako keď stratíte žreb. Cena nemôže byť vydaná. Preto neriskujte zbytočnú stratu výhry a všetky súťažné bločky si dôkladne odkladajte.

Kompletné pravidlá súťaže nájdete na www.laugariciokarta.sk v sekcii Pravidlá súťaže.

Súťaž trvá od  2.5.2019 do 31.7.2019.

Zoznam vyžrebovaných výhercov uverejníme na www.laugariciokarta.sk a budeme ich kontaktovať e-mailom ohľadom detailov prevzatia výhier. Veľa šťastia pri súťažení!

Vyhraj s Laugaricio kartou
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť