+421 32 658 53 94

VÝNIMOČNÝ DEŇ PRE VÝNIMOČNÚ MAMINU!

Nedávno sme oslavovali Deň matiek a pri tejto krásnej príležitosti sme si pre vás pripravili súťaž, kde ste pre maminu mohli vyhrať deň plný oddychu, skrášľovania a nákupov s OC Laugaricio. Vašou úlohou bolo zaslať nám fotografiu maminy a napísať, prečo by si práve ona zaslúžila tento výnimočný deň. 

Písali ste nám naozaj dojímavé vyznania a výhru by sme dopriali každej mamine. Nakoniec však zvíťazila pani Miriam Bocko, ktorá pre svoju maminu Janku vyhrala líčenie v Yves Rocher, nákupné poukážky v hodnote 100 eur do OC Laugaricio a posedenie pri kávičke s koláčikom pre obe v COFFEESHOP COMPANY.

Pani Janku sprevádzali jej dňom dcéry a samozrejme nás zaujímalo, prečo maminu prihlásili. „Mamina je jednoducho mamina, je to kamoška a máme ju najradšej. Aj preto sme sa rozhodli, že ju do súťaže prihlásime. Vedeli sme, že by ju takáto cena určite potešila, pretože sa o seba stará a rada sa páči.“  prezradila nám dcéra Miriam.

Najprv sme víťazke odovzdali nákupné poukážky a vybrali sa na našu prvú zastávku do predajne Yves Rocher, kde sme pani Janku zverili do šikovných rúk vedúcej predajne, pani Lenky Jankuj, ktorá ju krásne nalíčila a vyzdvihla jej pekné črty tváre. Pani Janka bola taká spokojná, že si hneď tu uplatnila prvú poukážku a nakúpila si niektoré z produktov, ktorými ju namaľovali.

Potom sme sa už naplno vrhli na nákupy. Pani Janka mala vo výhľade letné šaty, hodinky, topánky, parfém alebo kabelku. Do radenia kam a čo skúšať sa aktívne zapájali obe dcéry, ktoré si s maminou užívali tieto chvíle. Obehli sme niekoľko predajní, až kým sme neulovili letné šaty v predajni Orsay. Po dobrom nákupe sme sa rozhodli pre oddych a vybrali sme sa do prevádzky COFFEESHOP COMPANY na lahodnú kávu s koláčikom. Tam sme si ako všetky ženy poklebetili a pani Janka s dcérami nám čo to o sebe prezradili.

Pani Janka si ešte na záver vybrala jedny topánky, ktorých nákup zavŕšil náš deň, ktorý pre ňu dcéra vyhrala. Tešíme sa, že aj vďaka nám môžete spolu stráviť takéto pekné chvíle a my toho môžeme byť súčasťou!VÝNIMOČNÝ DEŇ PRE VÝNIMOČNÚ MAMINU!
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť