+421 32 658 53 94

ZAMILUJTE SA DO NOVEJ SÚŤAŽE S LAUGARICIO KARTOU!

Ako je to u vás? Máte šťastie v hre alebo v láske? S Laugaricio kartou máte svoje hráčske šťastie na dosah, tak poďte do toho a zapojte sa do druhého pokračovania našej klubovej súťaže! Spojte výhodné nákupy so zábavou a možnosťou vyhrať fantastické ceny!

NA ČO SA MÔŽETE TEŠIŤ?

Patríte medzi vášnivých záhradkárov alebo domácich kutilov, čo sa už nevedia dočkať prvých jarných lúčov? Určite by vás potešil mega nákup za 3 000€ v Kinekuse! Zima vás už nebaví a najradšej by ste sa poriadne prevetrali? Hrajte s nami a možno si práve vy zajazdíte na kolieskových korčuliach od Intersportu v hodnote 200€! Strávte víkendový pobyt pre 2 osoby v hodnote 159€ v najromantickejšom hoteli Elizabeth v Trenčíne! Tieto a mnoho ďalších skvelých cien na vás čaká v našej 2. klubovej súťaži s Laugaricio kartou!

AKO SÚŤAŽIŤ?

Do hry sa môže zapojiť každý držiteľ Laugaricio karty starší ako 16 rokov, ktorý si nakúpi počas trvania súťaže u nás v centre alebo u nášho aktuálne zapojeného externého partnera minimálne za 1€ a bloček zaregistruje vo svojom profile na www.laugariciokarta.sk v sekcii Nahraj bloček alebo priamo v centre cez klubový automat.

AKO TO VLASTNE FUNGUJE?

Nominálna hodnota každého nahraného bločku sa prevedie na pomyselné loptičky v osudí v pomere 1€ zodpovedá jednej loptičke v osudí. Čím vyššia bude hodnota všetkých vašich nahraných bločkov, tým sa zvyšuje aj vaša šanca na výhru. Bloček, ktorý už bol raz nahraný, nie je možné použiť na účely súťaže znova. Počet nahraných bločkov jednou osobou je neobmedzený. POZOR! Je potrebné si uchovať všetky nahrané súťažné bločky, nakoľko v prípade výhry je potrebné doložiť tento vyžrebovaný bloček aj vo fyzickej podobe ako doklad. Pri strate bločku je rovnaký postup, ako keď stratíte žreb. Cena nemôže byť vydaná. Preto neriskujte zbytočnú stratu výhry a všetky súťažné bločky si dôkladne odkladajte.

Príklad: Keď nahráte bloček za 50€,  získavate pomyselných 50 loptičiek do osudia, z ktorého potom budeme žrebovať.  Keď nahráte ďalší bloček za 200€, pribudne vám ďalších 200 pomyselných  loptičiek a spolu už súťažíte s 250 loptičkami. Čím viac loptičiek budete mať v  súťaži, tým rastie aj šanca na vyžrebovanie spomedzi všetkých súťažiacich.

Kompletné pravidlá súťaže nájdete na www.laugariciokarta.sk v sekcii Pravidlá súťaže.

Súťaž trvá od 14.2.2018 do 24.6.2018.

Veľa šťastia!

ZAMILUJTE SA DO NOVEJ SÚŤAŽE S LAUGARICIO KARTOU!
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť